Magnetické tvrdé slitiny

Technické specifikace

Vysoká permeabilita ve slabých polích, nízká magnetostrikce. Snížená elektrická vodivost, výrazná odolnost proti korozi. Pro zvýšení elektromagnetických vlastností je legován prvky jako je chrom, měď, molybden. Tavení se provádí ve vakuu nebo v neutrálním plynu. Plechy a pásy jsou válcovány za studena a následně žíhány, aby se zlepšily jejich magnetické vlastnosti.

aplikace

Vysoce přesné přístroje se stabilní charakteristikou ve střídavém elektromagnetickém poli. Výroba transformátorových desek, prvků magnetických záznamových hlav, jader malých transformátorů, bezkontaktních relé.

Zásobování

Dodavatel přesných slitin představuje certifikované výrobky. Technická dokumentace obsahuje veškeré údaje týkající se chemického složení, procenta nečistot, mechanických vlastností přesných plechů. Pevné materiály u nás nakoupíte za adekvátní cenu. S kvalitou a cenou přesných slitin budete spokojeni. Pro velkoodběratele nabízíme přesné slitiny se slevou.

Osvědčení

Všechny produkty naší společnosti byly certifikovány. Technická dokumentace obsahuje údaje o složení, mechanické kvalitě a obsahu nečistot.

Nákup, dodavatelská cena

Magnetické tvrdé slitiny od dodavatele Evek GmbH lze zakoupit velkoobchodně nebo maloobchodně. Stránka odráží cenu a rozsah produktů k dnešnímu dni. Vynikající kvalita produktu a rozumná cena - tvář dodavatele Evek GmbH. Stálí zákazníci si mohou zakoupit tvrdé magnetické slitiny pomocí slevového systému od Evek GmbH. Dodávky se uskutečňují.