Titan třídy 19 - Titanium Beta C

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
R58153 BetaC Dodávka ze skladu, skladem

Technické specifikace

Tento druh obsahuje alespoň 77,5 % Ti, měrná hmotnost 4,43 g/ cm3 . Slitina má vysokou odolnost proti korozi. Kombinuje vysokou vyrobitelnost, specifickou pevnost, odolnost proti opotřebení. Modul pružnosti 107 hPa je asi poloviční než u legovaných ocelí. Je to široce žádaná slitina, používaná. pro výrobu dílů leteckých motorů (zátky pláště, spojovací materiál), chemické armatury, sportovní potřeby,. Obsahuje asi 3 % hliníku, 8 % vanadu, 6 % chrómu, 4 % zirkonia a 4 % molybdenu. Optimální provozní teplota je od 0° do +350°C.

Procentuální složení

Ti C Si Fe Zr Cr PROTI Mo Al nečistoty
základ ≤0,1 ≤0,1 ≤0,6 3,8-4,3 5,6-6,3 7,4-8,2 3,8-4,3
2,4-3,2 ≤ 0,3 %

Jedná se o metastabilní beta slitinu, kterou lze tepelně vytvrdit. Obsahuje beta stabilizační prvky, které mu umožňují zachovat vysokou úroveň pevnosti po vytvrzení.

Práce za studena

Soustružení, frézování, broušení, vrtání.

tepelné zpracování

Normalizace, kalení, žíhání, popouštění.

aplikace

Razítkově svařované díly jsou vyráběny pro dlouhodobý provoz při teplotě +350°C, konstrukce fungující v mořské vodě se používají při výrobě lehkých a odolných konzol, nosníků a podobných silových dílů.

Poskytovatel

Nabízíme ke koupi titan Grade 19, Titanium Beta C ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do kteréhokoliv města. Plný soulad s mezinárodními standardy kvality. Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi titan Grade 19, Titanium Beta C, cena je v tomto segmentu pronájmu optimální

Kupte, příznivá cena

Nabízíme titan Grade 19, Titanium Beta C, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Evek GmbH je ziskovým dodavatelem v segmentu slitin titanu.