Nerezový čtverec

Používání

Nerezový čtverec je polotovar, který se obvykle zpracovává na válcované kovové výrobky, jako jsou pásy, a také na tvarové výrobky: kolejnice, nosníky a žlaby. Čtverec z nerezové oceli je nejdůležitější ve stavebnictví a stavebnictví.

Výroba

Nerezový čtverec je vyroben stejným způsobem jako nerezový kruh a šestiúhelník. Na výkvětu je obrobek lisován za tepla. Válcovna, umožňuje stlačit nerezovou ocel o 40-120 mm jedním tahem. K získání konečného výsledku je zapotřebí 11 až 20 přístupů. Nejprve se ingot zahřeje na 1100–1300 °C a přivede do květu. Před redukcí musí být ingot zvážen. V případě potřeby je sochor nařezán a poté odeslán do sochorové stolice, kde probíhá válcování, které dává tyči tvar - kruh, čtverec nebo šestiúhelník. Horizontální a vertikální role vytvářejí krimpování. Lisují ocel jednu po druhé, aby se snížilo riziko odpadu nebo poškození. Po zpracování na válcovně polotovarů jsou polotovary odeslány do válcovny profilů. Právě zde válcování určuje tvar a velikost nerezového čtverce, kruhu nebo jiného výrobku. Jakmile je válcování dokončeno, začíná kalibrace a závěrečná fáze zpracování. Kalibrace je označena písmeny A, B, C, což znamená vysokou, zvýšenou a normální přesnost kalibrace nerezového kruhu, čtverce nebo jiného nerezového výrobku. Standardní nerezové tyče mají průměr do 200 mm. Je-li Ø > 200 mm, je výrobek vyráběn se speciální objednací značkou.

Povrchová úprava nerezového čtverce (nebo jiných nerezových výrobků) může být zrcadlová, matná, leštěná nebo superzrcadlová. Stojí za zmínku, že průměrná délka výrobku je obvykle dva metry, ale v případě potřeby může továrna řezat na jinou velikost. Kromě toho lze v závodě provádět perforaci nebo svařování válcovaných výrobků.

Procentuální složení značky 20X13 (GOST 5632−72)

Slitina C Si Mn Ni Cr P S Ti Fe
20X13 0,16-0,25 ≤0,6 ≤0,6 ≤6 12–14 ≤0,03 ≤0,025 --- základ

Procentuální složení značky 40X13 (GOST 5632−72)

Slitina C Si Mn Ni Cr P S Ti Fe
40X13 0,35-0,44 ≤0,6 ≤0,6 ≤0,6 12–14 ≤0,03 ≤0,025 --- základ

Zásobování

Hotové výrobky jsou baleny v ochranné polyetylenové fólii. Výrobky z nerezové oceli se skladují uvnitř nebo pod přístřeškem. Evek GmbH má skladem široký sortiment nerezových čtverců všech parametrů. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení, maximální procento nečistot; mechanické vlastnosti výrobku. Zajistíme velkoobchodní prodej jakýchkoli polotovarů pro velkosériovou výrobu. Nabízíme také optimální podmínky pro maloobchodní kupující. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za nejlepší cenu

Evek GmbH má neomezený sortiment výrobků z nerezové oceli nejvyšší kvality. Nabízíme specializované produkty za nejlepší cenu. Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte prosím nejbližší kancelář. Kvalifikovaní specialisté poskytnou všechny potřebné informace týkající se produktů, cenového rozpětí, podmínek prodeje. Cena zboží závisí na parametrech produktů a dodatečných dodacích podmínkách.