Nerezová lana

Relevantnost

Nerezová lana jsou běžně používaným hardwarem pro pohyb všeho druhu zboží. Rozsah jejich použití není omezen na zemní, stavební a zdvihací zařízení. Taková ocelová lana se nejčastěji používají v automobilech (tažné lano), v technologii těžebního a ropného průmyslu a také ve vodní dopravě. Žádané je především nerezové lano 12X18H10T (GOST 2172−80).

Procentuální složení 12X18H10T

C Cr Fe Mn Ni P S Si Ti
≤0,12 17–19 Hlavní ≤2 9-10,5 ≤0,035 ≤0,02 ≤0,8 5 C-0,8

Sortiment

Pokud se budeme bavit o typech lan, tak těch je hodně a dělí se podle řady parametrů. Je nutné pečlivě prostudovat značení, které obsahuje informace o tvaru řezané plochy včetně průřezu samotných prvků, o mechanických a pevnostních vlastnostech použitého drátu, o jeho povlaku. Součástí značení je i parametr přiřazení lana. Před nákupem nerezového lana je důležité si u prodejce ověřit nejen jeho cenu , ale také stupeň zkroucení, materiál jádra, směr lana a jeho komponentů a také způsob a přesnost výroby.

Speciální lana jsou odpovědné a poměrně složité druhy drátěných výrobků, což ovlivňuje jejich cenu . Dodnes se vyrábí obrovské množství konstrukcí různých typů a tvarů řezané plochy. Také tento válcovaný kovový výrobek se liší svými fyzikálními a mechanickými vlastnostmi, které závisí na použitých drátech a ocelových jádrech. Kromě toho je účel výrobků také odlišný, například kovové lano může být nosné, tažné, zvedací, vázací a výztužné.

Lana pro speciální podmínky TU 14−4-278−73 jsou široce používána jako konstrukční prvky zdvihacích mechanismů a dalších typů strojírenských a důlních zařízení. Existují letecká lana , tažné zařízení, ochrana před bleskem a tak dále. Nerezová lana jsou široce používána v jaderných elektrárnách , žádaná jsou také lana TPP vyráběná podle TU 14−4-278−73 .

Cena speciálních lan zcela závisí na účelu provozu tohoto válcovaného kovového výrobku, který závisí také na vlastnostech použitých materiálů (drátu). Určují typ a úroveň zatížení, které nerezová ocel vydrží. ocelová lana . Při výrobě ocelových lan se používá složitá výrobní technologie, která znamená vysokou míru nebezpečí.

Zásobování

Dodáváme certifikovaná ocelová lana za výhodných podmínek. Dokumentace obsahuje úplné informace o výkonu produktu. Máme skladem širokou škálu produktů pro velkosériovou výrobu. Spolupracujeme také s maloobchodními nákupčími. Vysoká úroveň služeb, soulad výrobků s GOST a mezinárodními standardy kvality, rychlý servis jsou tváří naší společnosti. Dnes je možné zakoupit nerezová lana 2172-80 , která se dodává v tloušťkách od 1,6 mm do 9,6 mm. Široká škála prezentovaných výrobků odpovídá tuzemským i zahraničním standardům.

Nakupujte za výhodnou cenu

Evek GmbH poskytuje svým zákazníkům neomezený výběr těch nejkvalitnějších kovových výrobků za konkurenceschopnou cenu. Pokud je pro vás těžké si vybrat, jsou vám k dispozici zkušení manažeři, kteří jsou vždy v kontaktu a připraveni poradit. Zadáním objednávky přes internet obdržíte zboží co nejdříve.