Plech, kruh, drát KhN50MVTYUB - EP648

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
XN50VMTYUB EP648 Dodávka ze skladu, skladem

obecné charakteristiky

Žáruvzdorná třída HN50MVTYUB-vi (EI648-vi) je vysoce legovaná ocel. Jeho fyzikální parametry umožňují vyrábět díly pro vysokoteplotní pece pro provoz při t ° 1100 ° C ve vzdušné atmosféře nasycené uhlovodíky. Slitina obsahuje asi 50 % Ni, stejně jako přísady titan, molybden, wolfram, hliník a vanad. Základem slitiny je chrom a nikl. Ocel KhN50MVTYUB-vi se taví v otevřené obloukové peci. Ingoty jsou válcovány při počáteční teplotě 1170 °C a 850 °C na konci zpracování. Po deformaci se výrobky ochladí na vzduchu. Nevýhodou této oceli je sklon k popouštěcí křehkosti. Kola a tyče jsou vyráběny válcováním za tepla a klížením, které je nezbytné pro získání přesného vnějšího průměru výrobků. Poté broušení a leštění snižuje stupeň drsnosti povrchu.

aplikace

Kruh je široce využíván průmyslovým stavebnictvím pro výrobu různých typů nerezových konstrukcí. Ve strojírenství se z něj vyrábějí části spalovacích motorů, plynových a parních turbín, jaderných elektráren. Zrcadlová trubka se často používá jako detail v dekorativních konstrukcích, například pro zábradlí schodů. podpěry pro reklamní stojany. Častými zákazníky leštěné trubky vyrobené z takové oceli jsou reklamní organizace. Takové trubky jsou oblíbené při výstavbě soukromých budov, například při pokládání vodovodních systémů. To bude vyžadovat adaptéry a nerezové armatury, které si můžete objednat od stejného výrobce. Kruh a trubka z této oceli jsou určeny pro provoz při t° do 1100°C, přičemž svary musí splňovat i požadavky na tepelnou odolnost a tepelnou odolnost.

Zásobování

Všechny prezentované produkty značky XN50MVTYUB-vi jsou certifikovány. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení, maximální procento nečistot; mechanické vlastnosti výrobku. Zajistíme velkoobchodní prodej jakýchkoli polotovarů pro velkosériovou výrobu. Nabízíme také optimální podmínky pro maloobchodní kupující. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za nejlepší cenu

Evek GmbH má neomezený sortiment slitin železa a niklu nejvyšší kvality. Nabízíme speciální slitiny za nejlepší cenu. Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte prosím nejbližší kancelář. Kvalifikovaní specialisté poskytnou všechny potřebné informace týkající se produktů, cenového rozpětí, podmínek prodeje. Cena zboží závisí na parametrech produktů a dodatečných dodacích podmínkách.