Sítě a spoje

Nakupujte sítě a přípojky za přijatelnou cenu od dodavatele Evek GmbH

Relevantnost

Kov je předním materiálem v mnoha odvětvích moderního průmyslu. Vysoce kvalitní kovové výrobky jsou zárukou spolehlivosti a bezpečnosti výrobků. Válcovaný kov je obzvláště oblíbený díky široké škále používaných slitin. Různá pletiva a spoje se dnes staly jedním z nejoblíbenějších kovových výrobků. Dělí se na typy podle rozsahu a použitých materiálů. Sítě a spoje v poslední době výrazně pokročily ve své rozmanitosti. Jsou velmi ekonomické a zcela běžné, jejich použití lze pozorovat všude, v jakékoli oblasti.

Kovová hadice

Jedná se o flexibilní typ potrubí nezbytný pro zajištění ochrany komunikací. Vyrábějí se především dva typy: kovové hadice válcované a vlnité. Jejich výhodou je, že vydrží poměrně velký tlak a vyznačují se příznivou cenou. V ropovodech se používají nerezové kovové hadice. Navíc jsou oblíbené i v jiných oblastech, jelikož jsou celkem odolné vůči jakýmkoliv vlivům.

Kompenzátory

Jedná se o zařízení pro přijímání a kompenzaci jakýchkoli změn, jako jsou změny teploty. Kompenzátory se dělí podle materiálu výroby. Výběr materiálu se určuje v závislosti na pracovním prostředí. Kompenzátory jsou tkanina, pryž, vlnovec, ucpávka a čočka. Kompenzátory jsou instalovány uvnitř potrubí a zajišťují zde potřebný tlak. Jsou vhodné pro jakýkoli druh komunikace a jsou aktivně využívány moderním průmyslem.

Tkané ze síťoviny

Svůj název získal podle způsobu výroby. Tvoří se propletením podélných a příčných drátů. Data mřížky jsou klasifikována podle oblasti použití. Pomocí těchto mřížek se sypké materiály prosévají, filtrují a suší. Tento typ mřížky se tedy používá téměř ve všech oblastech. Jeho cena se liší v závislosti na materiálu výroby, který určuje životnost a sílu koroze.

Sítě tkané

Jedná se o nejběžnější typ mřížky, lze je vidět téměř v každé soukromé oblasti. Jejich použití je poměrně rozsáhlé ve stavebnictví nebo chovu zvířat pro oplocení určitého území. Nejčastěji jsou tyto mřížky pozinkované, liší se velikostí článků.

Konstrukce mřížek

Nejběžnější odrůdy jsou tažené, svařované, zděné. První se používá pro omítání a je považována za nejekonomičtější možnost. Druhý typ mřížky je obzvláště tuhý, používá se téměř ve všech fázích stavebních prací od plotů až po instalaci podlahového vytápění.

Pomocí speciálních mřížek

Hlavní oblastí použití je stavebnictví. Hlavním rozdílem od konvenčních sítí je originalita slitin pro výrobu. Tyto mřížky mohou být dekorativní, mají vysokou průhlednost. K filtraci se používají síta s nízkým obsahem uhlíku. Typy svařovaných drátů se používají pro malé ploty, jako jsou klece nebo skleníky.

Speciálním typem oplocení je polymerové pletivo. Jsou vyrobeny ze syntetického polypropylenu, který má vysokou elasticitu, pevnost, dlouhou životnost. Mřížky jsou rozděleny podle místa aplikace. První typ se používá pro betonové potěry, druhý pro zvýšení pevnosti konstrukcí, třetí pro zvýšení stability a zabránění vzniku trhlin. Rošty jsou docela ekonomický materiál, ale mají nepostradatelný efekt při výstavbě a rekonstrukci budov.

Bezpečnostní zábrany jsou zodpovědné za oplocení a předcházení nouzovým situacím. Například při tlakových rázech musí bariéra přijímat nadměrné napětí, aby nedošlo k poškození postupu práce. Bariéry jsou rozděleny podle spolehlivosti do čtyř úrovní. Prvním je vlastní stlačení paliva nebo jiného nebezpečného materiálu, druhým materiál pláště potrubí, třetím zesílené stěny zařízení a čtvrtým kontejnment v případě havárie. Provedením je dosaženo maximální bezpečnosti při použití všech zábran. To je nutné při práci s hořlavými, výbušnými nebo jinými destruktivními látkami.

Zásobování

Dodáváme široký sortiment kovových hadic, kovových sítí a přípojek. Všechny produkty jsou certifikovány. Cena je tvořena s ohledem na evropské sazby kovu bez zahrnutí dodatečných nákladů. Při výrobě kovových hadic, kovových sítí a spojů se používají pouze materiály nejvyšší kvality.

Je snadné u nás velkoobchodně získat jakékoliv polotovary pro velkosériovou výrobu. Poskytujeme výhodné podmínky pro maloobchodní kupující. Naše společnost se vyznačuje vysokou úrovní služeb a efektivitou služeb.

Nakupujte za výhodnou cenu

Válcovaný kov od Evek GmbH odpovídá tuzemským i mezinárodním standardům kvality. Kovové hadice, kovová pletiva a přípojky standardních i nestandardních parametrů dodáváme v co nejkratším čase. Všechny produkty naší společnosti jsou vyráběny pod přísnou kontrolou celého technologického řetězce, což zaručuje nejvyšší kvalitu. Technologické možnosti výroby umožňují výrobu individuálních zakázek při absenci požadovaného typu výrobku v základním provedení. Praktikujeme slevy. Dodání - co nejdříve.