Aktsm tyč, drát, plech, páska, trubka

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
AKCM Dodávka ze skladu, skladem

Technické specifikace

Třída tvářených hliníkových slitin. Mají dobrou odolnost proti korozi a nárazu, dobrou tažnost a vyhovující licí vlastnosti.Obsah hliníku je 84,85 - 93%. Hořčík a měď ve složení slitiny zvyšují měrnou pevnost. Mangan zjemňuje strukturu, zvyšuje odolnost proti korozi a houževnatost. Kromě toho se v kompozici používá také křemík, zinek, zirkonium, nikl, železo.

Procentuální složení (GOST 1131–76)

Al Fe Si Mn Ni Cr Cu Zr mg Zn nečistoty
základ ≤1 0,8 - 1,6 0,1 - 0,7 ≤0,2 ≤0,25 1,4–3 ≤0,1 1,2 - 2,5 3,5–6 ≤0,2

Výrobky této značky se díky legování vyznačují také výbornou odolností proti praskání.

aplikace

Výroba ingotů zpracovávaných tlakem se používá jako vsázka při výrobě hliníkových slitin.

Práce za studena

Plastická deformace, soustružení, frézování, broušení, vrtání.

Tepelné zpracování

Umělé stárnutí kalení, žíhání,.

Zásobování

Nabízíme ke koupi tyč, plech, trubku, pásku Aktsm: ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do jakéhokoli města. Plný soulad s moderními standardy kvality. Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi tyče, plechy, trubky, pásky Aktsm, cena je v tomto segmentu válcovaných výrobků optimální.

Kupte, příznivá cena

Dodavatel nabízí tyč, plech, trubku, pásku Aktsm, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. V segmentu neželezných slitin je Evek GmbH ziskovým dodavatelem. Včasné doručení zajišťují zastoupení ve městech východní Evropy.