Tvrdé slitiny wolfram-kobalt

Dodání, cena

Nabízené tvrdé slitiny wolfram-kobalt jsou certifikované. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení a uvádí maximální procento nečistot. Dodavatel Evek GmbH dodává wolfram-kobaltové tvrdé slitiny za přijatelnou cenu v co nejkratším čase. Cena odpovídá vysoké kvalitě výrobků.

Fyzikální vlastnosti wolframu

Charakteristický Význam
Hustota [g/cm3] 19.3
Kovalentní poloměr, pm 170
Teplota tání 3695 °K (3422 °C, 6192 °F)
Elektronegativita (podle Paulinga) 2.3
Elektrodový potenciál, V W ← W3+ 0,11; W ← W6+ 0,68
Oxidační stavy 6, 5, 4, 3, 2, 0

Technické specifikace

Podle GOST se pro vyztužovací nástroje používá ocel obsahující nejméně 3% kobaltu. Pokud je však kobalt obsažen v množství větším než 20 %, karbid zkřehne a je pozorováno zvýšené opotřebení nástroje. Použití tvrdých slitin vyžaduje pečlivé dodržování technologie výroby.

Používání

Výroba nástrojů pro opracování dílů z konstrukční oceli, při práci pomocí rázů, přerušovaných řezů. Takové nástroje lze použít pro zpracování slitin titanu a nerezové oceli, žáruvzdorné a vysokopevnostní oceli.

Požadavky na kvalitu

Podle GOST je povrch tvrdých slitin leštěný, hladký, bez prasklin, mastnoty, otřepů, třísek, mastných skvrn.

Kupujte, dodavateli

Tvrdé slitiny wolframu a kobaltu od dodavatele Evek GmbH zakoupíte za přijatelnou cenu. Cena je tvořena na základě evropských výrobních norem. Můžete si koupit wc-20 šedou wolframovou elektrodu velkoobchodně nebo maloobchodně. Stálí zákazníci mohou využít slevový systém od Evek GmbH.