Duralový čtverec

Výroba

GOST 21 488−97 standardizuje výrobu čtverce z duralu se zvýšenou, normální a vysokou přesností. Nejčastěji používanou slitinou je D16. Složení je normalizováno podle GOST 4784–97 . Kontrola složení - GOST 24 231-80. Za tepla lisovaný duralový čtverec bez tepelné úpravy není dodatečně označen. Kalený a přirozeně stárnutý čtverec je označen - T. Žíhání s normálním pokovením je navíc označeno A. M. Kalený a přirozeně stárnutý čtverec s normálním pokovením je A. T. Zahuštěné pokovování je označeno U. Mikrostruktura polotovarů po tepelném zpracování by neměla vyhořet značky. Na konci zpracování je plech testován.

Výhody

Duralový čtyřhran má nízkou hmotnost, vysokou měrnou pevnost, je snadno zpracovatelný, tažný, dobře se svařuje bodovým svařováním. Po opláštění čistým hliníkem se zlepší odolnost proti korozi. Pro kalení se používá kalení a stárnutí. Deformace za studena dodává materiálu tvrdost. Žíhání zvyšuje plasticitu, usnadňuje zpracování materiálu řezáním.

aplikace

Vzhledem k vysoké měrné pevnosti se duralový čtverec používá při stavbě vysokorychlostní dopravy: vlaky, lodě, dopravní letadla, stavební konstrukce. Takové čtverce jsou relevantní ve stavebnictví, strojírenství, palivové energii.

Čtverec D16, D16T

Velikost Jednotka. Cena
10 kg obchodovatelné
12 kg obchodovatelné
14 kg obchodovatelné
16 kg obchodovatelné
20 kg obchodovatelné
25 kg obchodovatelné
třicet kg obchodovatelné
35 kg obchodovatelné
40 kg obchodovatelné
45 kg obchodovatelné
50 kg obchodovatelné
55 kg obchodovatelné

Čtvercový dural D16, D16T

Strana, mm Cena za kg
10–55 obchodovatelné

Zásobování

Představujeme široký výběr duralových čtverců. Všechny produkty jsou certifikovány. Cena se odvíjí od parametrů a dalších dodacích podmínek. Technická dokumentace obsahuje údaje o procentuálním složení a výkonu výrobků. Dokážeme velkoobchodně zajistit jakékoli polotovary pro velké projekty. Jsme také ochotni spolupracovat s maloobchodními kupujícími. Evropská úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za výhodnou cenu

Evek GmbH má na skladě široký sortiment výrobků z neželezných kovů. Dodáváme kovové výrobky libovolných parametrů tuzemských i zahraničních výrobců. Naši zaměstnanci na plný úvazek vám vždy rádi poskytnou kvalifikovanou pomoc při výběru válcovaných výrobků. Máme jedny z nejzkušenějších manažerských konzultantů v oboru. Přísné dodržování výrobních standardů, vynikající kvalita produktů a minimální dodací lhůty jsou tváří naší společnosti. Moderní výrobní technologie umožňují realizovat jednotlivé zakázky při absenci požadovaného typu výrobku v základním provedení. Všechny produkty jsou testovány ultrazvukem na vady. Vyřizování objednávek zabere minimum času. Pro stálé zákazníky jsou zavedeny slevy.