olověný plech

Výroba

Výroba plechu z olova nebo jeho slitin se řídí GOST 9559–89 . Složení - definuje GOST 3778–98 . Plech je obdélníková část plného profilu. Jeho vlastnosti závisí na způsobu výroby a složení. Kontrola složení normalizuje GOST 24 231-80. Plech tenčí než 0,8 mm se navine ve formě role na dřevěnou tyč. GOST 9569–2006 zajišťuje skladování role ve voskovaném papíru. Povrch olověného plechu standardní kvality by měl být hladký bez škrábanců, hlubokých promáčklin nebo cizích inkluzí. Výrobní přesnost v šířce, tloušťce a délce je normální.

Klíčové vlastnosti

Je to tavitelný těžký kov, jeden z nejtažnějších kovů používaných ve strojírenství. Dobře lisované, řezané, vrtané a válcované. Liší se chemickou inertností a odolností proti korozi. Plech může být legován antimonem, niklem, vápníkem, mědí, arsenem, kadmiem, což může zlepšit technologické vlastnosti olova. On sám, jeho prach a výpary jsou dost jedovaté – způsobují poškození vnitřních orgánů.

aplikace

Olověné plechy se používají při výrobě obrazovek, které pohlcují radioaktivní záření a vibrace. Díky chemické inertnosti je relevantní v průmyslové chemii, stavebnictví a dalších průmyslových odvětvích. Téměř věčné zastřešení, nádoby na uskladnění chemicky aktivních látek se vyrábí z olověných plechů. Levné olověné baterie zatím nemají přijatelnou alternativu.

olověný plech C1

Tloušťka, mm Řezání, mm Jednotka Cena.
od 0,5 do 20 500x1000 kilogram obchodovatelné

olověný plech C2

Tloušťka, mm Řezání, mm Jednotka Cena.
od 0,5 do 20 500x1000 kilogram obchodovatelné

Zásobování

Dodáváme certifikované olověné plechy za nejlepší cenu. Technická dokumentace obsahuje údaje o procentuálním složení a výkonu výrobků. Je snadné u nás velkoobchodně získat jakékoliv polotovary pro velkosériovou výrobu. Poskytujeme služby maloobchodním zákazníkům. Vysoká úroveň služeb, soulad výrobků s GOST a mezinárodními standardy kvality, rychlý servis jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za výhodnou cenu

Válcované neželezné kovy prodávané společností Evek GmbH splňují GOST a mezinárodní normy kvality. Olověné plechy jakýchkoliv parametrů dodáváme v co nejkratším čase. Vysoká kvalita, dostupné ceny a široká škála produktů definují tvář naší společnosti. Jako náš stálý zákazník můžete počítat se systémem slev. Spolupráce s námi vám pomůže realizovat jakékoli inženýrské nápady. Na vaše objednávky čekáme na webu.