Duralový drát

Výrobní

GOST 14 838-78 normalizuje výrobu duralového drátu ze slitiny třídy B65 (chemické složení podle GOST 4784-97 ). Chemická kontrola. složení je normalizováno podle GOST 24 231-80. Takový drát má díky vysokému obsahu mědi a křemíku zvýšenou tvrdost. Je k dispozici pro jakékoli obrábění a svařování. Slitina B65 má mezi ostatními druhy duralu zvýšenou pevnost. Odolnosti proti korozi je dosaženo opláštěním nebo anodickou oxidací. Drát vyrábíme: 1) přirozeně stárnutý a kalený neplátovaný, 2) bez tepelného zpracování a pokovování, 3) přirozeně stárnutý a kalený s technologickým a normálním pokovením a 4) s technologickým pokovením, bez tepelného zpracování. Výrobní přesnost a pevnost je normální, povrchová úprava je standardní. Mikrostruktura drátu po tepelném zpracování by neměla mít žádné stopy spálení. Po dokončení tepelného zpracování je drát testován.

Výhody

Dural je slitina hliníku, mědi a hořčíku. Duralový drát třídy B65 se dobře zpracovává, svařuje bodovým svařováním a má vysokou tažnost. Po opláštění hliníkem se zvyšuje nízká odolnost proti korozi. K vytvrzení drátu se používá tepelné zpracování. Vlivem žíhání se zvyšuje plasticita a deformace za studena poskytuje dobrou tvrdost. Ve srovnání s ocelí jsou tyto dráty mnohem lehčí, levnější a déle vydrží.

aplikace

Duralový drát se používá při výrobě prefabrikovaných konstrukcí a malých dílů. Je relevantní v dopravním strojírenství, potravinářství, stavebnictví a snese značné zatížení. Dlouhé výrobky se dodávají ve svitcích nebo svitcích.

Duralový drát B65

Průměr, mm Cena za kg
0,8 až 4 obchodovatelné

Zásobování

Dodáváme certifikovaný duralový drát. Cena se odvíjí od parametrů a dalších dodacích podmínek. Technická dokumentace obsahuje údaje o procentuálním složení a výkonu výrobků. Je snadné u nás velkoobchodně získat jakékoliv polotovary pro velkosériovou výrobu. Spolupracujeme také s maloobchodními nákupčími. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za výhodnou cenu

Evek GmbH prodává válcované výrobky z neželezných slitin za nejvýhodnějších podmínek. Nabízíme široký sortiment drátů ze slitiny duralu. Dodávky jsou realizovány velkoobchodně i maloobchodně. Kvalita je zaručena přísným dodržováním norem a technologie výroby. Balení, skladování, přeprava a dočasná antikorozní ochrana se provádí v souladu s GOST 9 .510−93. Zkušení manažeři poskytují komplexní poradenství ve všech otázkách. Široká nabídka produktů a komplexní informace vám pomohou s výběrem. Včasné dodání je zaručeno. U velkoobchodních objednávek funguje flexibilní systém slev.