Pájený hliník

Hliníková pájka je nezbytná při instalaci elektrických rozvodů nebo spojování hliníkových dílů, opravách zařízení z hliníkových slitin nebo barevných kovů, tmelení různých druhů poškození nebo defektů na mědi, bronzu, niklu, titanu, pozinkovaných úlomcích.

HTS 2000

Aplikuje se bez tavidla. Tato hliníková pájka byla vyvinuta relativně nedávno, její t ° 337-357 ° C je téměř poloviční než hliník. Snadné použití a přijatelná cena z něj činí lídra mezi podobnými pájkami pro pájení neželezných kovů. Dodáváno ve formě tyčinek o hmotnosti 12,5 gr. Poskytuje velmi pevné spojení, nedostupné pro jiné hliníkové pájky. Používá se pro nízkoteplotní svařování konstrukcí z neželezných kovů pomocí propanového, kyslíko-acetylenového nebo MAPP hořáku.

Charakteristický

HTS 2000 má vícesložkové složení 9 prvků, vyznačuje se vysokou viskozitou a plasticitou. Tažnost při přetržení 10%, což z něj dělá lídra mezi analogy. Kovový povrch nesmí být připraven, neočištěn od oxidového filmu, to nemá vliv na kvalitu svaru. HTS 2000 rozpouští oxidový film a vytváří silné molekulární vazby. Díky minimálnímu elektrochemickému potenciálu mezi pájkou a obrobkem se snižuje riziko koroze při provozu v agresivním prostředí.

aplikace

Opravy hliníkových trubek chladičů, palivových nádrží, klikových skříní automobilů (úlomky, praskliny atd.), bloků válců osobních a nákladních automobilů, traktorů, motocyklů. Opravy hliníkových trupů lodí, svodů, žebříků, pájení měděných a hliníkových trubek kompresorů, čerpadel, klimatizací. V letectví - krátkodobé opravy duralových dílů.

Alternativní hliníkové pájky

Certifikované pájky Fontargen F 400 M a Castolin 192 CW splňují nejpřísnější požadavky ISO 9001. Dodávají se v tyčích plněných tavidlem. Délka tyče je 50 cm, hmotnost do 9 g. Mají výbornou přilnavost k hliníku a mědi. Slouží k pájení a spojování hliníkových dílů nebo hliníkových a měděných úlomků. Relevantní pro kapilární pájení nebo pájení s mezerou. Slouží k opravám klimatizací, chladicích zařízení, chladičů automobilů. Speciální tavidlo umožňuje opravit nebo pájet nevyčištěné díly. Teplota tání - až 440°C.

Zásobování

Dodáváme certifikované pájky všech značek za nejlepší cenu. Je vytvořen s ohledem na kurzy na Londýnské burze neželezných kovů bez zahrnutí dodatečných nákladů. Je snadné u nás velkoobchodně získat jakékoliv polotovary pro velkosériovou výrobu. Poskytujeme výhodné podmínky pro maloobchodní kupující. Naše společnost se vyznačuje vysokou úrovní služeb a efektivitou služeb.

Nakupujte za výhodnou cenu

Hliníkové pájky od Evek GmbH splňují domácí i mezinárodní standardy kvality. Výrobky z neželezných kovů standardních i nestandardních rozměrů dodáváme v co nejkratším čase. Všechny produkty naší společnosti jsou vyráběny pod přísnou kontrolou celého technologického řetězce, což zaručuje nejvyšší kvalitu. Vyrábíme výrobky nestandardních parametrů. Technologické možnosti výroby umožňují výrobu individuálních zakázek při absenci požadovaného typu výrobku v základním provedení. Praktikujeme slevy. Dodání - co nejdříve.