Vak4 tyč, drát, plech, páska, trubka

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
VAK4 Dodávka ze skladu, skladem

Technické specifikace

Třída tvářených hliníkových slitin. Analogový AK4ch. Mají dobrou odolnost proti korozi a nárazu, dobrou tažnost a vyhovující licí vlastnosti.Obsah hliníku je 91,8 - 99%. Hořčík, zinek a křemík ve složení slitiny zvyšují měrnou pevnost. Mangan zjemňuje strukturu, zvyšuje odolnost proti korozi a houževnatost.

Procentuální složení (GOST 1131–76)

Al Fe Si Mn Ni Ti Cu mg Zn nečistoty
základ ≤1,3 ≤1,2 ≤0,3 ≤1,5 ≤0,1 ≤3 ≤1,8 ≤0,5 ≤ 0,2

aplikace

Výroba ingotů zpracovávaných tlakem se používá jako vsázka při výrobě hliníkových slitin.

Práce za studena

Plastická deformace, soustružení, frézování, broušení, vrtání.

Tepelné zpracování

Umělé stárnutí kalení, žíhání,.

Zásobování

Nabízíme ke koupi tyč, plech, drát, pásku Vak4: ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do kteréhokoliv města. Plný soulad s moderními standardy kvality. Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi tyč, plech, drát, pás Vak4, cena je v tomto segmentu válcovaných výrobků optimální.

Kupte, příznivá cena

Dodavatel nabízí tyč, plech, drát, pásku Vak4, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. V segmentu neželezných slitin je Evek GmbH ziskovým dodavatelem. Včasné doručení zajišťují zastoupení ve městech východní Evropy.