Plech, kruh, drát KhN35VB - EP912

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
HN35VB EP912 Dodávka ze skladu, skladem

obecné charakteristiky

Žáruvzdorná nerezová ocel na bázi železo-nikl KhN35VB-vd, ID (EP912-VD; KhN35VB) se vyrábí ve formě bram, ingotů, sochorů podle specifikace 14-1-4223-87. Ocelové trubky této značky a spojovací díly k nim jsou vyráběny v souladu s TU 14−3-1583−88. KhN35VB Ocelové úlomky jakosti KhN35VB lze provozovat dlouhodobě při t° až 1000 °C.

aplikace

Podrobnosti o plynovodech plynových systémů kosmického a leteckého vybavení. Kruh HN35VB je žádaný v moderním průmyslu kvůli odolnosti proti opotřebení, pevnosti a zvýšené odolnosti proti korozi. Z takového kruhu se vyrábí:

- stavební rámy;

— uzavírací ventily, bezešvé trubky pro bydlení a komunální služby a palivový průmysl;

– nástroje pro obrábění kovů;

– hřídele motorů, věnce, opěrné kladky pro strojírenství;

— nádobí, vybavení pro domácnost;

-zařízení pro chemický, lehký a potravinářský průmysl. S úspěchem se používá v agresivním prostředí (mořská voda, zásady, kyseliny) v širokém teplotním rozsahu.

Zásobování

Všechny prezentované produkty jsou certifikovány. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení, maximální procento nečistot; mechanické vlastnosti výrobku. Zajistíme velkoobchodní prodej jakýchkoli polotovarů pro velkosériovou výrobu. Nabízíme také optimální podmínky pro maloobchodní kupující. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za výhodnou cenu

Řada produktů značky XN35VB-vd od Evek GmbH uspokojí každého spotřebitele. Popularita tohoto typu válcovaného kovu je vysvětlena rozmanitostí, vysokou kvalitou výrobků, dostupnou cenou. Výroba výrobků je standardizována státní normou. Technologická úplnost každé fáze výroby nám dává možnost realizovat individuální zakázky jakýchkoliv nestandardních parametrů. vyřízení objednávky zabere minimum času. Velkoobchodní zákazníci dostávají zvýhodněné slevy.