Duralový kruh

Výroba

Dural (dural) je slitina hliníku, mědi a hořčíku. Průměr a délka duralového kruhu je normalizována podle GOST 21 488−97. Používají se slitiny třídy V95 a D16. Chemické složení je normalizováno podle GOST 4784–97 , chemická kontrola. složení - GOST 24 231-80. Duralový kruh je vyroben se zvýšenou, normální a vysokou přesností.

obecné charakteristiky

Kola z lehké slitiny B95 jsou tažná, snadno zpracovatelná a bodově svařovaná. Nízká odolnost proti korozi se zvyšuje po opláštění čistým hliníkem. K vytvrzení kola se používá tepelné zpracování. Vlivem žíhání se zvyšuje plasticita a deformace za studena poskytuje dobrou tvrdost. Mikrostruktura výrobků po vytvrzení by neměla mít stopy přepálení. Jsou testovány na konci tepelného zpracování. Kruh třídy D16 je tepelným zpracováním výrazně zpevněn, ale s rostoucí tvrdostí se ztrácí plasticita. Označení D16T znamená tvrzenou a přirozeně stárnoucí slitinu. Z takového kruhu vznikají vysoce zatížené konstrukce, které pracují v tlaku.

Používání

Duralový kruh má široké uplatnění v dopravním strojírenství, stavebnictví. Hlavní výhodou materiálu je vysoká měrná pevnost při nízké hmotnosti. Je relevantní při konstrukci letadel, říční a námořní dopravy. Takový kruh slouží jako základ pro rámy letadel, karoserie automobilů a také stavební konstrukce.

Kruhový dural В95

Průměr, mm Jednotka Cena
30 až 290 kilogram obchodovatelné

Kruhový dural В95Т1

Průměr, mm Jednotka Cena
20 až 100 kilogram obchodovatelné

Kruhový dural D16

Průměr, mm Jednotka Cena
50 až 500 kilogram obchodovatelné

Kruhový dural D16T

Průměr, mm Jednotka Cena
8 až 160 kilogram obchodovatelné

Zásobování

Dodáváme certifikovaný kruh duralu za nejlepší cenu. Technická dokumentace obsahuje údaje o procentuálním složení a výkonu výrobků. Je snadné u nás velkoobchodně získat jakékoliv polotovary pro velkosériovou výrobu. Poskytujeme služby maloobchodním zákazníkům. Vysoká úroveň služeb, soulad výrobků s GOST a mezinárodními standardy kvality, rychlý servis jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za výhodnou cenu

Ve skladu Evek GmbH se nachází sortiment slitin neželezných kovů za nejvýhodnějších podmínek. Nabízíme široký sortiment duralových kol. Dodávky jsou realizovány velkoobchodně i maloobchodně. Kvalita je zaručena přísným dodržováním norem a technologie výroby. Balení, skladování, přeprava a dočasná antikorozní ochrana se provádí v souladu s GOST 9 .510−93. Zkušení manažeři poskytují komplexní poradenství ve všech otázkách. Široká nabídka produktů a komplexní informace vám pomohou s výběrem. Včasné dodání je zaručeno. U velkoobchodních objednávek funguje flexibilní systém slev. Spolupráce s námi vám pomůže realizovat jakékoli inženýrské nápady. Na vaše objednávky čekáme na webu.