CuNi30 - Alloy 24 - C71500 plech, páska

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
Мнж30-1-1 2.0882 C71500 CuNi30Mn1Fe Dodávka ze skladu, skladem

Technické specifikace

Žáruvzdorná austenitická ocel se vyznačuje pevností a zvýšenou odolností proti korozi, uspokojivou tažností a dobrou svařitelností. Jako součást přísady nikl, chrom, molybden (celkem více než 50 %). Specifická hmotnost 8,0 g/ cm3 . Taková ocel vykazuje vysokou odolnost proti obecné, důlkové a štěrbinové korozi, mezikrystalové korozi, koroznímu praskání pod napětím. Prokazuje odolnost proti působení kyseliny chlorovodíkové jakékoli koncentrace, působení koncentrované kyseliny sírové, chloridů, kyseliny octové a fosforečné. Tato slitina je pevnější a odolnější vůči korozi než austenitické nerezové oceli jako AISI 304 a 316L.

Procentuální složení

Ni Cr Mn Mo N C Fe
16–18 23–25 ≤5,5 ≤4,5 ≤0,45 ≤ 0,02 odpočinek

Práce za studena

Soustružení, frézování, broušení, tažení, vrtání.

Tepelné zpracování

Normalizace, kalení, žíhání, popouštění.

aplikace

Potrubí pro výměníky tepla, odsolovací systémy, zařízení na odsiřování spalin pro uhelné elektrárny. Výroba reakčních nádob, farmaceutická výroba a chemická syntéza.

Poskytovatel

Nabízíme ke koupi plech, pásku CuNi10, Alloy 25 ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do kteréhokoliv města. Plný soulad s mezinárodními standardy kvality. Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi plech, pásku CuNi10, Alloy 25, cena je optimální.

Kupte, příznivá cena

Nabízíme plech, pásku CuNi10, Alloy 25, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí vícenákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Můžete si objednat pronájem nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. V segmentu žáruvzdorné nerezové oceli je Evek GmbH ziskovým dodavatelem.