Feritická nerezová ocel

Feritové třídy

Obsahují až 20,5% chrómu, navíc - hliník, mangan, síra, fosfor, yttrium, železo, navíc obsahuje karbonitridy zirkonia a titanu s následujícím procentem složek: chrom - 18,5-20,5; AI - 4,5-5,5; Mn - 0,01-0,5; S - 0,001-0,005; P - 0,001-0,025; Y - 0,004-0,08; karbonitridy titanu a zirkonu - 0,002-0,015; železo je zbytek.

Odolnost proti korozi

Feritické chromové oceli nejsou náchylné k praskání korozí pod napětím. Ve většině agresivních prostředí mají lepší odolnost proti korozi než chromniklové austenitické třídy.

Dvoufázové třídy

Obsahují nejen ferit, ale i martenzit od 5 do 20 %, vyznačují se vysokou pevností v tahu díky relativně tvrdé martenzitické fázi a nízkou mezí kluzu díky relativně měkké feritické fázi. Ve srovnání s ostatními vykazují duplexní oceli relativně stejnou mez kluzu, vyšší faktor kalení a vysoké prodloužení při přetržení.

Poskytovatel

Nabízíme ke koupi feritickou nerezovou ocel ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do kteréhokoliv města. Plný soulad s mezinárodními standardy kvality. Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi feritické nerezové oceli, cena je v tomto segmentu válcovaných výrobků optimální.

Kupte, příznivá cena

Nabízíme feritické nerezové oceli, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí vícenákladů. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. V segmentu feritické nerezové oceli je Evek GmbH ziskovým dodavatelem. Včasné doručení zajišťují zastoupení ve městech východní Evropy.