Kruh, drát, trubka HN38VT - EI703

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
HN 38VT ЭИ703 2.4858 N08825 NiCr21Mo Dodávka ze skladu, skladem

obecné charakteristiky

Ocel KhN38VT (EI703) je žáruvzdorná slitina na železo-niklové bázi austenitického typu. Používá se k výrobě dílů plynových systémů, plechových dílů pracujících při mírném namáhání. Chemické složení je normalizováno podle GOST 5632– — — — — — — 72. Základem je železo: 31,08 - 41,44 % z celkového objemu. Nikl a chrom zaujímají druhé a třetí místo ve slitině - 35–39 %, respektive 20–23 %. Slitina KhN38VT také obsahuje síru, uhlík, křemík, mangan, fosfor, wolfram a titan.

Procentuální složení (GOST 5632–72)

Slitina C Si Mn P S Ni Cr Al Ti W Se Fe
HN 38VT ≤0,12 ≤0,6 ≤0,7 ≤0,03 ≤0,02 35–39 20–23 ≤0,5 0,7 - 1,2 2,8-3,5 ≤0,05 zbytek

Používání

Drát HN38VТ se vyrábí metodou válcování za studena, používá se pro výrobu pletiva, stavbu různých plotů, žáruvzdorných konstrukcí v oblasti stavebnictví a těžkého strojírenství. Jeho cena závisí na počáteční ceně materiálu, průměru, dalších podmínkách zpracování a dodání. Drát může sloužit jako základ pro svařovací elektrody, včetně elektrod pro navařování dílů. Tento drát lze nalézt v topných tělesech. Rozsah použití kruhu XH38VT je nejširší: od výroby pletacích jehel až po detaily obrany vesmíru. Podle přesnosti válcování se dělí na obyčejný a vysoce přesný kalibrovaný kruh. Používá se ve stavebnictví pro výrobu průmyslových kovových konstrukcí, je nezbytný v průmyslovém strojírenství a výrobě obráběcích strojů. Svařuje se zcela jednoduše ručním obloukovým svařováním, což umožňuje rychle sestavit kovovou konstrukci. Takový kruh je schopen odolat nejen vysokým, ale i nízkým teplotám, proto jej lze použít v podmínkách Dálného severu.

Zásobování

Všechny prezentované produkty značky HN38VТ jsou certifikovány. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení, maximální procento nečistot; mechanické vlastnosti výrobku. Zajistíme velkoobchodní prodej jakýchkoli polotovarů pro velkosériovou výrobu. Nabízíme také optimální podmínky pro maloobchodní kupující. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za nejlepší cenu

Evek GmbH nabízí k prodeji neomezený sortiment nejkvalitnějších chrom-železo-niklových slitin za konkurenceschopnou cenu. Pokud je pro vás těžké si vybrat, jsou vám k dispozici zkušení manažeři, kteří jsou vždy v kontaktu a připraveni poradit. Zadáním objednávky u nás obdržíte certifikované produkty splňující mezinárodní standardy kvality v co nejkratším čase. Pokud si vážíte svého času, kontaktujte naši nejbližší kancelář ještě dnes nebo si objednejte přes internet.