Drát děrovač-11

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
PANC-11 Dodávka ze skladu, skladem

obecné charakteristiky

Výroba svařovacího drátu PANCH-11 je standardizována TU 1842-118-195 430-2002, TU 48-21-593-85. Takový drát je nezbytný pro opravu zlomených částí, prasklin, opotřebovaných otvorů. Složení drátu zahrnuje speciální prvky, které chrání svarovou lázeň před oxidací, zlepšují pevnost švu a snižují namáhání švu po svařování. Deponovaný kov po ochlazení je podroben přístrojovému zpracování. Průměr drátu 1,2 mm ± 0,06 mm. Složení obsahuje: nikl, měď, železo, mangan, stejně jako nečistoty křemíku a uhlíku. Dodáváno v nežíhaném (tvrdém) stavu.

Chemické složení

Třída slitiny nikl mangan měď žehlička množství REM křemík uhlík součet zbytku
PANC-11 základ 5-6 2,3-3 až 2 0,2-0,4 0,3 0,3 0,3

Používání

Opravy zařízení z tvárné litiny. Pro svařování za studena se používá tenký drát PANC-11 na bázi niklu. Při poloautomatickém svařování otevřeným obloukem není svarová lázeň chráněna tavidlem ani plynem. Nízký tepelný příkon umožňuje provádět dlouhé švy bez dlouhé přestávky na chlazení dílů. S takovým drátem je snadné odstranit závadu na litinové části na nejnepřístupnějším místě, svařit zlomené úlomky a svařit díru. Po ochlazení se nanesený kov zpracuje. Díky absenci zbytkového napětí se díl nekroutí. Vzhledem k tomu, že složení drátu je legováno speciálními přísadami, není při svařování vyžadováno použití ochranného plynu. Při svařování litiny dochází k bělení. Litina při zahřátí rychle přechází z pevného do kapalného stavu, je důležité, aby při ochlazení nebyla náchylná k praskání. Pro zvýšení spolehlivosti spojení lze okraje trhlin dodatečně spojit závitovými svorníky.

Výhody

Drát PANCH-11 usnadňuje svařování a zlepšuje kvalitu spoje, který nese zatížení dílů po restaurování. Výrazně zvyšuje rychlost svařování. usnadnit přípravné a závěrečné práce. Zároveň se značně rozšiřují možnosti oprav dílů. spotřeba svařovacího materiálu je snížena ve srovnání s konvenčním ručním svařováním. 1 kilogram drátu PANC-11 obnoví více než 20 tenkostěnných částí těla.

Zásobování

Dodáváme certifikovaný svařovací drát všech značek. Technická dokumentace obsahuje údaje o procentuálním složení a elektrických kvalitách výrobků. Je snadné u nás velkoobchodně získat jakékoliv polotovary pro velkosériovou výrobu. Spolupracujeme také s maloobchodními nákupčími. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za výhodnou cenu

Webové stránky Evek GmbH odrážejí nejaktuálnější informace o nákupu drátu PANC-11 k dnešnímu dni. Naši nejlepší manažeři jsou připraveni poskytnout vysoce kvalifikovanou poradenskou pomoc ohledně jakýchkoli aktuálních problémů. Prodáváme polotovary z barevných kovů za konkurenceschopnou cenu. Produkty jsou vyráběny na nejmodernějších zařízeních a splňují požadavky mezinárodních norem kvality. Všechny produkty jsou testovány ultrazvukem na vady. Stálým zákazníkům je poskytován systém slev.