Ocelový kotel

Evek GmbH nabízí ke koupi kotlovou ocel v rozšířeném sortimentu tlouštěk a průměrů. Cena - od výrobce. Dodavatel zajišťuje rychlé dodání celé šarže oceli na místo určené objednatelem.

Složení a vlastnosti

Skupina kotlových ocelí zahrnuje nízkouhlíkové kvalitní ocelové plechy s povrchovou úpravou na bázi zinku. Ocel je dodávána převážně v rolích o tloušťce materiálu 0,4 ... 0,8 mm. Chemické složení takových ocelí podle GOST 14918 je následující:

Živel Uhlík Křemík Mangan Chrom Nikl Měď
Obsah, % Až 0,06 Až 0,03 Až 0,40 stopy Až 0,25 Až 0,20

Jako metalurgické nečistoty je povoleno ne více než 0,035 % fosforu a ne více než 0,035 % síry. Na přání zákazníka lze kotlové oceli dodat jak s povlakem obsahujícím polymer, tak i s povlakem na bázi zinku. Je aplikována technologie žárového i studeného zinkování.

Mechanické vlastnosti kotlových ocelí:

  • Pevnost v tahu, MPa - ne více než 300;
  • Limit plasticity, MPa - ne více než 190.
  • Relativní prodloužení, % - 35.
  • Relativní zúžení, % - 65.
  • Tvrdost podle Brinella po žíhání, HB, ne více než 126.

Kotlová ocel válcovaná za studena se vyrábí v první a nejvyšší jakostní kategorii, mezi nimiž je rozdíl v tom, že u nejvyšší kategorie lze dodatečně specifikovat schopnost oceli velmi hluboké tažení (VG). Mezi přípustné třídy kotlových ocelí druhé skupiny patří také ocel třídy 08Yu, dezoxidovaná hliníkem. Složení takové oceli obsahuje až 0,2 ... 0,4 % hliníku v důsledku snížení procenta manganu.

Evek GmbH nabízí ke koupi nízkouhlíkovou ocelovou kotelnu. Ceny - od výrobce. Dodavatel garantuje vysokou kvalitu a přísné dodržování dodávaného sortimentu.

aplikace

Svitky a dlouhé pásy z tenkého plechu kotlové oceli se používají pro výrobu ocelových prvků pro nádrže a velké topné kotle. Oceli se vyznačují zvýšenou schopností tažení a dalších operací plastické deformace. Materiál je dobře svařovaný a přítomnost korozivzdorného povlaku zajišťuje řádnou trvanlivost výrobků. Dodávka může být provedena s dalšími kritérii pro stejnoměrnost zinkového povlaku a také pro povahu povrchového vzoru.

Nákup kotlové oceli za výhodnou cenu od výrobce je ekonomicky výhodná nabídka společnosti Evek GmbH. Dodavatel garantuje vysokou kvalitu výrobků. Každá šarže je doprovázena odpovídajícím certifikátem kvality.