Páska, kruh, drát 81NMA

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
81HMA Dodávka ze skladu, skladem

Technické specifikace

Tato slitina patří k magneticky měkkým materiálům s nejvyšší hodnotou magnetické permeability ve slabých konstantních a proměnných magnetických polích se sníženou citlivostí na mechanické namáhání a zvýšenou pevností. V závislosti na konečném tepelném zpracování může být σB od 640 N/mm2 (65 kgf/mm2) do 1270 N/mm2.

Fe C Si Mn Ni S P Mo Ti
9.32 - 12.3 až 0,01 až 0,1 až 0,35 80,5 - 81,7 až 0,01 až 0,01 4,7 - 5,2 2,5 - 3,3

Dodavatel nabízí nákup vysoce kvalitních produktů za dostupnou cenu.

Vlastnosti

81NMA označuje měkké magnetické slitiny. Díky tomu mají slitinové výrobky dostatečně vysokou magnetickou permeabilitu, vysokou indukci.

Oblast použití

Hlavní oblastí použití pro výrobky ze slitiny 81NMA je radioelektronika, relé různých typů, jádra předimenzovaných transformátorů a všechny druhy tlumivek. Válcované výrobky z této slitiny se používají pro magnetické obrazovky, radioelektronická zařízení s vysokou citlivostí.

Zásobování

Pásku, drát, kruh z magnetických slitin můžete zakoupit na stránkách naší společnosti. Všechny produkty naší společnosti byly certifikovány. Technická dokumentace obsahuje údaje o složení, mechanické kvalitě a obsahu nečistot.

Nákup, dodavatelská cena

Pásku, kruh, drát 81НМА je možné zakoupit u dodavatele Evek GmbH velkoobchodně nebo maloobchodně. Stránka odráží cenu a rozsah produktů k dnešnímu dni. Všechny produkty byly certifikovány a splňují nejvyšší požadavky. Vynikající kvalita produktu a rozumná cena - tvář dodavatele Evek GmbH. Stálí zákazníci si mohou zakoupit pásku, kruh, drát pomocí slevového systému slev od Evek GmbH. Dodávky se uskutečňují.