Kruh, drát, trubka HN35VT - EI612

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
XN35VT EI612 Dodávka ze skladu, skladem

Relevantnost

Ocel HN35VT je vysoce legovaná žáruvzdorná uhlíková slitina. Patří do kategorie konstrukčních ocelí, tedy ocelí sloužících jako materiály pro výrobu dílů různých mechanismů, stavebních konstrukcí pracujících v poměrně obtížných agresivních podmínkách.

Sloučenina

Slitina KhN35VT v podstatě obsahuje pevný 35% roztok niklu. Zbytek tvoří železo (38–47 %) a chrom (14–16 %). Kvalita materiálu závisí na legujících přísadách. Složení obsahuje křemík (až 0,6%), wolfram (2,3-3,5%), měď (ne více než 0,25%), molybden (až 0,3%), mangan (1-2%), titan (1,1-1,5% ), fosfor a síra v tisícinách. Nízkouhlíková ocel HN35VТ obsahující 0,12 % C může být podrobena nauhličování - obohacení uhlíkem pro zvýšení odolnosti proti opotřebení a tvrdosti.

Chemické složení:

Slitina Ni Cr W Ti Mn Si Mo Cu P S Fe
XN35VT 34–38 14–16 2,3-3,5 1,1-1,5 1,0-2,0 až 0,6 až 0,3 až 0,25 až 0,03 až 0,02 Zbytek

Léčba

Teplota pro kování polotovarů se pohybuje v rozmezí 1170 - 850 °C. Hotové výrobky dlouhých výrobků - drát, kruh, tyč XN35VT se chladí na vzduchu. Tato slitina se obtížně svařuje. Pro větší pevnost švu je nutný předehřev na 200–300 °C s finálním tepelným zpracováním - žíháním.

Používání

Detaily vysokoteplotních instalací petrochemického průmyslu a strojírenství. Vyrábí kotouče, spojovací prvky, ploché pružiny, které mohou pracovat při t ° až 650 ° C. Omezená životnost výrobků je možná při t° 850–900°C, nad kterou začíná proces tvorby aktivního okují. Drát se používá pro svařování oceli, kruh se používá v textilním, hutním, chemickém průmyslu. Jedním typem kruhu je tyč, která má menší průřez a pevnou délku. Drát, kruh, tyč lze použít při stavbě malých předmětů, výzdobě interiérů, zdobení území soukromých domů. Z drátu jsou vyrobena různá pletiva, výztuha, ochrana.

Zásobování

Všechny prezentované produkty značky HN35VТ jsou certifikovány. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení, maximální procento nečistot; mechanické vlastnosti výrobku. Zajistíme velkoobchodní prodej jakýchkoli polotovarů pro velkosériovou výrobu. Nabízíme také optimální podmínky pro maloobchodní kupující. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za nejlepší cenu

Webové stránky Evek GmbH odrážejí nejaktuálnější informace o akvizici chromniklových slitin k dnešnímu dni. Zkušení manažeři, kteří jsou vždy v kontaktu, jsou připraveni poskytnout vysoce kvalifikované poradenství v jakýchkoli aktuálních problémech. Prodáváme polotovary ze vzácných a neželezných výrobků za konkurenceschopnou cenu. Produkty jsou vyráběny na nejmodernějších zařízeních a splňují požadavky mezinárodních norem kvality. Stálým zákazníkům je poskytován systém slev.