Jód Titan

Technické specifikace

Jodidovou metodou se vyrábí kov nejvyšší čistoty, který se dále využívá v hydrometalurgii, pro výrobu chemických a farmaceutických zařízení a pro legování slitin.

Procentuální složení (GOST 19 807-91)

Ti Fe N Ó H C Si nečistoty
99,58 - 99,9 ≤ 0,15 ≤ 0,04 ≤ 0,1 ≤ 0,008 ≤ 0,05 ≤ 0,08 ≤ 0,1

Poznámka: přípustná příměs hliníku do 0,2%

Relativní náklady na výrobu

Technologické operace Relativní náklady
Těžba rudy 4 %
Chlorace nebo jodace 8 %
Redukce TiCl 4 hořčíkem (nebo TiI 4 ) 26 %
Primární kovovýroba 12 %
Druhé přetavení 2 %
Výroba válcovaných výrobků 48 %
Celkový 100%

aplikace

Výroba chemických reaktorů, čerpadel, nádrží, potrubí, armatur. Hydrometalurgie neželezných kovů. Povlakování ocelových výrobků. Je nepostradatelným materiálem při výrobě zařízení pro potravinářský průmysl, ale i pro rekonstrukční chirurgii.

Poskytovatel

Nabízíme ke koupi jodidový titan ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do jakéhokoli města. Plný soulad s mezinárodními standardy kvality. Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi jodid titan, cena je v tomto segmentu válcovaných výrobků optimální.

Kupte, příznivá cena

Nabízíme jodid titaničitý, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. Evek GmbH je ziskovým dodavatelem v segmentu slitin titanu. Včasné doručení zajišťují zastoupení ve městech východní Evropy.