VT-14 titanový kruh, tyč, plech

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
BT14 Dodávka ze skladu, skladem

obecné charakteristiky

Slitiny titanu jsou klasifikovány podle konfigurace krystalových mřížek: α-mřížka - ve tvaru šestistěnu, β - ve tvaru krychle, α + β - smíšený stav. Slitina VT14 se vztahuje na slitiny α + β, je legována 1,4% V, 3% Mo, 5% Al, vyrobené v souladu s GOST 19 807-74 a OST 90 013-81. Vyvinut VIAM v roce 1960. Jedná se o první tepelně tvrditelnou slitinu, kterou tento průmysl zvládl. Používá se v žíhaném a tepelně vytvrzeném stavu. Účinek stárnutí je přibližně 30%. Prokalitelnost je nízká (v průřezu ne více než 40 - 45 mm). Odlévaná verze slitiny je VT14L.

Výhody a použití titanové slitiny VT14

Oud. hmotnost teplota tání Vlastnosti Technika aplikace
4,50 g/cm³ 920-960° Významný obsah beta-stabilizátorů (molybden a vanad) zajišťuje získání beta fáze v množství dostatečném pro tepelné vytvrzení. Doporučeno pro provoz do 400 °C. Za tepla se dobře deformuje. Hlavní lisovací operace se provádějí během ohřevu. Slitina se svařuje uspokojivě. Dobré odlévací vlastnosti. Razítkově svařované konstrukce dlouhodobě pracující do 350 - 400 °C, trubkové konstrukce, upevňovací detaily.

Výhody a výroba titanové trubky VT14

Polotovar tepelné zpracování Pevnost (MPa) Plastičnost δ% KCU J/cm³
Trubky válcované za tepla Žíhání Přes 850 přes 8 % Přes 50
Prstencové výkovky (pásková struktura) kalení + stárnutí 1127-1189 4–6,4 % 19.6 - 22.5
Prstencové výkovky (jemnozrnná struktura) kalení + stárnutí 1117-1156 8,8–10,2 % 35,2 - 41,1

Zásobování

Dodáváme široký sortiment trubek, drátů, kruhů, plechů značky VT14 libovolných parametrů. Prezentované titanové válcované výrobky jsou certifikovány. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení, maximální procento nečistot; mechanické vlastnosti výrobku. Zajistíme velkoobchodní prodej jakýchkoli polotovarů pro velkosériovou výrobu. Nabízíme také optimální podmínky pro maloobchodní kupující. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za výhodnou cenu

Webové stránky Evek GmbH odrážejí nejaktuálnější informace o akvizici slitin titanu k dnešnímu dni. Zkušení manažeři, kteří jsou vždy v kontaktu, jsou připraveni poskytnout vysoce kvalifikované poradenství v jakýchkoli aktuálních problémech. Prodáváme polotovary ze vzácných a neželezných výrobků za konkurenceschopnou cenu. Produkty jsou vyráběny na nejmodernějších zařízeních a splňují požadavky mezinárodních norem kvality. Stálým zákazníkům je poskytován systém slev.