Slitiny hliníku se vzácnými kovy

Výroba

Vzhledem k vysoké ceně výchozích sloučenin vzácných kovů jsou technické a ekonomické vlastnosti složitých hliníkových kompozitních materiálů používaných v průmyslu ovlivněny cenou, složením a metodami získávání výchozích předslitin. Slitiny hliníku se vzácnými kovy se díky značnému rozdílu teplot tavení velmi často získávají práškovou metalurgií.

aplikace

Letectví, energetika, přístrojové vybavení.

Poskytovatel

Nabízíme ke koupi tyče, plechy, pásky, trubky, dráty z hliníkových slitin se vzácnými kovy ze specializovaných skladů dodavatele s dodáním do jakéhokoli města. Plný soulad s moderními standardy kvality. Evek GmbH nabízí v tomto válcovaném segmentu tyče, plechy, pásy, trubky a dráty z legovaných neželezných kovů za nejoptimálnější cenu.

Kupte, příznivá cena

Nabízíme jakékoliv neželezné slitiny, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. V segmentu neželezných slitin je Evek GmbH ziskovým dodavatelem.