Duralová páska

Výroba

Válcovaná duralová páska je standardizována podle GOST 13 726-97. Nejčastěji používanou slitinou je třída VD1 (chemické složení GOST 1131–76 ). Kontrola složení je určena GOST 24 231-80.: Polotvrzená páska je označena H2; žíhaná měkká páska, - M; pokovené - A. Výrobní přesnost je normální, kvalita povrchové úpravy standardní; odchylka tloušťky může být asymetrická nebo symetrická.

Vlastnosti zpracování

Tepelné zpracování pásky ovlivňuje strukturu materiálu - výkon. Po žíhání se páska VD1AM stává tažnější a tvárnější. Obrábění je značně usnadněno. Pro dosažení tvrdosti kovu se používá válcování se snížením až o 5 % (průchodové školení). Páska VD1AN2 se vyrábí v poloopracovaném stavu s normálním pokovením, které zvyšuje odolnost proti korozi. Alternativně lze použít anodickou oxidaci.

Používání

Duralové pásky se používají pro těsnění a spojování spojů různých konstrukcí. Takové pásky jsou relevantní ve strojírenství, bytových a komunálních službách a stavebnictví.

Páska duralová VD1AN2, VD1AM

Tloušťka, mm Šířka, mm Cena za kg
0,5 až 1 1000 až 1200 obchodovatelné

Zásobování

Skladem máme široký sortiment duralových výrobků. Dodáváme duralové pásky. za nejlepší cenu. Technická dokumentace obsahuje údaje o procentuálním složení a výkonu výrobků. Je snadné u nás velkoobchodně získat jakékoliv polotovary pro velkosériovou výrobu. Spolupracujeme také s maloobchodními nákupčími. Vysoká úroveň služeb, soulad výrobků s GOST a mezinárodními standardy kvality, rychlý servis jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za výhodnou cenu

Evek GmbH poskytuje svým zákazníkům neomezený sortiment neželezných válcovaných výrobků nejvyšší kvality za konkurenceschopnou cenu. Pokud je pro vás těžké si vybrat, jsou vám k dispozici zkušení manažeři, kteří jsou vždy v kontaktu a připraveni poradit. Zadáním objednávky u nás obdržíte certifikované produkty splňující mezinárodní standardy kvality v co nejkratším čase. Pokud si ceníte svého času, kontaktujte naši nejbližší kancelář ještě dnes nebo si objednejte online.