Kruh, drát, trubka Incotherm®

Koupit kruh, drát, trubka Incotherm: cena od dodavatele Evek GmbH

Procentuální složení

Ni Cr Mo Si C nečistoty
základ 21–23 2,8-3,2 ≤ 1,4 ≤ 0,01 ≤ 0,01

Nikl dodává slitině tažnost a odolnost proti korozi. Chrom zvyšuje tvrdost, odolnost proti korozi. Přídavek molybdenu dodává slitině zvýšenou odolnost proti důlkové a štěrbinové korozi v chloridových médiích. Přítomnost uhlíku v rozsahu od 0,01 do 0,08 % poskytuje vyšší pevnost při zvýšených teplotách.

Technické specifikace

Vynikající odolnost v redukčních a oxidačních prostředích proti praskání korozí pod napětím a lokalizované důlkové a štěrbinové korozi. Maximální odolnost vůči působení kyselin sírové a fosforečné

Používání

Používá se v chemickém průmyslu, zařízení pro kontrolu znečištění pro ropovody a plynovody. Používá se v zařízeních pro moření, zpracování jaderného paliva, výrobu kyselin a podobná zařízení.

Dodání, cena

Všechny nabízené produkty jsou certifikovány. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení a uvádí maximální procento nečistot. Dodavatel Evek GmbH dodává Incotherm kruh, drát, trubky standardních i nestandardních rozměrů za přijatelnou cenu v co nejkratším čase. Cena kruhových, drátěných, trubek Incotherm odpovídá vysoké kvalitě výrobků.

Kupujte, dodavateli

Chromniklové válcované výrobky od dodavatele Evek GmbH můžete zakoupit za přijatelnou cenu. Cenové rozpětí a drátěné trubky je tvořeno na základě evropských výrobních norem. Kruhovou, drátěnou, trubku Incotherm můžete zakoupit za dostupnou cenu velkoobchodně nebo maloobchodně. Stálí zákazníci mohou využít slevový systém dodavatele Evek GmbH.