Kruh VT-35, tyč, plech, drát

Koupit tyč, plech, drát BT-35: cena od dodavatele Evek GmbH

Kupujte, dodavateli

Titanový kruh, tyč, plech, drát můžete zakoupit od dodavatele Evek GmbH za přijatelnou cenu. Cena kruhu, tyče, plechu, drátu je tvořena na základě evropských výrobních norem. Kruh, tyč, plech, drát značky VT35 můžete zakoupit za přijatelnou cenu, velkoobchodně nebo maloobchodně. Stálí zákazníci mohou využít slevový systém od Evek GmbH.

Výhody

Slitina má řadu výhod, které z ní dělají jeden z nejžádanějších pokročilých materiálů v mnoha průmyslových odvětvích. Slitina je nemagnetická, žáruvzdorná a úspěšně odolává korozi, deformacím, je stálá v agresivním prostředí, má dobrou obrobitelnost, tažnost, ale nízkou tepelnou vodivost a dobrou svařitelnost. Kov lze také použít pro kryogenní chlazení.

aplikace

Strojírenství, chemický, letecký průmysl, výroba přístrojů a stavba lodí. Biologická inertnost umožňuje použití slitiny v potravinářském a lékařském průmyslu.Plechy této řady se používají pro výrobu prvků pracujících při teplotách od kryogenních do +450°C.

tepelné zpracování

Maximální pevnosti je dosaženo kalením. Provádí se při teplotě 780–800 °C a zrání při teplotě 450–550 °C až 10 hodin.

Dodání, cena

Všechny nabízené produkty jsou certifikované. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení a uvádí maximální procento nečistot. Dodavatel Evek GmbH dodává kruh, tyč, plech, drát značky VT35 standardních i nestandardních rozměrů za přijatelnou cenu v optimálně krátké době. Cena kruhu, tyče, listu, drátu značky BT35 odpovídá vysoké kvalitě výroby.