Tepelně odolná nerezová ocel

Austenitické stupně

Austenitické druhy zahrnují slitiny, které tvoří jednofázovou austenitickou strukturu a udržují ji při kryogenních teplotách. Obsahují 18–25 % Cr, který zajišťuje tepelnou odolnost a odolnost proti korozi, dále až 35 % Ni, který stabilizuje strukturu a zvyšuje tažnost a zpracovatelnost ocelí v širokém teplotním rozsahu. To umožňuje použití austenitických ocelí jako žáruvzdorných, žáruvzdorných, kryogenních konstrukčních materiálů.

martenzitické stupně

Martenzitické oceli jsou slitiny chrómu, jejichž struktura je tvořena převážně martenzitem. Obvykle obsahují alespoň 0,15 procent uhlíku, 11 až 17 procent chrómu a minimální přísady prvků, jako je wolfram, nikl, vanad a molybden.

Feritové třídy

Obsahují až 20,5% chrómu, navíc - hliník, mangan, síra, fosfor, yttrium, železo, navíc obsahuje karbonitridy zirkonia a titanu s následujícím procentem složek: chrom - 18,5-20,5; AI - 4,5-5,5; Mn - 0,01-0,5; S - 0,001-0,005; P - 0,001-0,025; Y - 0,004-0,08; karbonitridy titanu a zirkonu - 0,002-0,015; železo je zbytek.

Poskytovatel

Žáruvzdornou nerezovou ocel nabízíme ke koupi ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do kteréhokoliv města. Plný soulad s mezinárodními standardy kvality. Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi žáruvzdornou nerezovou ocel, cena je v tomto segmentu válcovaných výrobků optimální.

Kupte, příznivá cena

Nabízíme žáruvzdornou nerezovou ocel, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí vícenákladů. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. V segmentu žáruvzdorných nerezových slitin je Evek GmbH ziskovým dodavatelem. Včasné doručení zajišťují zastoupení ve městech východní Evropy.