Tkaná síťovina Monel®

Relevantnost

Pro svou vynikající tepelnou odolnost a odolnost proti korozi se tkaná monelová síťovina používá při teplotách do 900 °C - pro filtraci teplonosných kapalin, dále v ohřívacích pecích, sušení a vypalování. Pro výrobu pletiva se používá drát následujícího složení.

Chemické složení

Ni C Mn P S Si Cu Fe
min 63,0 ≤0,3 ≤2,0 ≤0,01 ≤0,024 ≤0,5 28–34 ≤2,5

Tepelné zpracování

Pracovní teplota za tepla 1170 - 920 °C. Teplota žíhání 870 – 950°C

Úložný prostor

Skladují se ve speciálních obalech, v krytých skladech nebo pod přístřeškem, kde je zajištěna dostatečná ochrana proti mechanickému a jinému poškození.

aplikace

Filtrace procesních kapalin, ale i toxických a agresivních látek, sušení nebo separace sypkých materiálů na frakce při vysokých teplotách a agresivním prostředí. Centrifugace.

Poskytovatel

Nabízíme ke koupi tkané monelové pletivo za přijatelnou cenu ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do jakéhokoli města. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. Včasné doručení zajišťují zastoupení ve městech východní Evropy.

Kupte, příznivá cena

Dodavatel Evek GmbH nabízí tkanou monelovou síť, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Kupte si tkané monel pletivo ještě dnes. Evek GmbH je ziskovým dodavatelem v segmentu moderních válcovaných kovových výrobků.