Válcovaný hliník

Technické specifikace

Hliník je 3x lehčí než ocel. Jedná se o paramagnetický kov s bílo-stříbrným odstínem, velmi lehký, perfektně lisovaný, řezaný, vrtaný, má vysokou tepelnou vodivost a je netoxický ... Je schopen tvořit slitiny s téměř všemi známými kovy, nejčastěji s křemíkem , hořčík, měď.

Popis Označení
Atomová (molární) hmotnost g/mol 26,98
protonové číslo 13
Hustota [g/cm3] 2.7
Teplota tání t°С 660,3 °С
Oxidační stav 3
Tepelná vodivost K [W/(m K)] 237
Molární objem cm3/mol 10

Za normálních podmínek se na jeho povrchu vytvoří tenký odolný oxidový film, který chrání kov před oxidací. To, stejně jako nízká měrná hmotnost, jsou hlavní důvody pro tak široké použití hliníku jako konstrukčního materiálu.

Práce za studena

Plastická deformace, soustružení, frézování, broušení, vrtání.

Úložný prostor

Skladováno v krytých skladech nebo pod přístřeškem, kde je zajištěna dostatečná ochrana proti mechanickému a jinému poškození.

aplikace

Potravinářský průmysl, lékařství, dopravní strojírenství, stavebnictví.

Poskytovatel

Nabízíme ke koupi válcovaný hliník ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do kteréhokoliv města. Plný soulad s moderními standardy kvality. Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi válcovaný hliník, cena je v tomto válcovaném segmentu optimální.

Kupte, příznivá cena

Nabízíme válcovaný hliník, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez dalších nákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. V segmentu neželezných slitin je Evek GmbH ziskovým dodavatelem.