Maraging 350® plech, kruh, drát

Relevantnost

Běžné obchodní názvy: Vascomax® 350 a Maraging C350™. Slitina je slitina s vysokou pevností niklu. Rozdíly v plasticitě proto snadno podléhají obrábění a deformaci. Proces stárnutí zvyšuje jeho tvrdost na úroveň dostatečnou pro výrobu nástrojů. Tradiční rozsah těchto ocelí: letecký průmysl, raketové motory, modely aerodynamických tunelů, součásti podvozků, vysoce výkonné hřídele, ozubená kola, spojovací prvky. Dostupné formy válcovaných výrobků jsou: bezešvé trubky, svařované trubky, kruhy, dráty, plechy, desky, výkovky, tvarovky a příruby.

Chemické složení:

C Mn P S Si Cr Ni Mo Cu co Cb + Ta Ti Al Fe V Zr
0,03 0,1 0,01 0,01 0,1 18.5 4.8 12.0 1.4 0,1 0,003 0,01

Zásobování

Prezentované produkty značky maraging 350 jsou certifikovány. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení, maximální procento nečistot; mechanické vlastnosti výrobku. Zajistíme velkoobchodní prodej jakýchkoli polotovarů pro velkosériovou výrobu. Nabízíme také optimální podmínky pro maloobchodní kupující. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za nejlepší cenu

Všechny slitiny niklu prodávané společností Evek GmbH splňují státní normy kvality. Kovové role standardních i nestandardních rozměrů dodáváme v co nejkratším čase. Vysoká kvalita, dostupné ceny a široká škála produktů definují tvář naší společnosti. Jako náš stálý zákazník můžete počítat se systémem slev. Spolupráce s námi vám pomůže realizovat jakékoli inženýrské nápady. Na vaše objednávky čekáme na webu.