Slitina wolframu, niklu, molybdenu

Wolfram se svým jedinečně vysokým bodem tání je technologicky složitý materiál. Od svého objevení téměř 100 let je považován za škodlivou nečistotu v rudách. Při tavení polymetalických rud s příměsí wolframitů se výtěžnost hotového kovu snižovala, wolfram ho jakoby žral. Není náhodou, že jméno Wolfram znamená vlčí pěna. A nyní je nepostradatelný při výrobě slitin se speciálními vlastnostmi.

Technické specifikace

Těžká slitina wolfram-nikl-molybden kromě 95%W (základ) obsahuje nikl a molybden. Špatně se frézuje, má vysoký stupeň absorpce ionizujícího záření, zvýšenou tepelnou odolnost, tepelnou odolnost, odolnost proti korozi, odolnost proti opotřebení, odolnost proti vysokému zatížení, vynikající tepelnou vodivost. Specifická hmotnost 18,5 g/ cm3 .

Výroba

Materiál má složitou kompozitní mikrostrukturu. Skládá se ze směsi drobných kovových částic, které tvoří matrici. Proto tento materiál není skutečnou slitinou, ale kompozitem s kovovou matricí. Spojuje vlastnosti tří kovů, které tvoří jeho složení Polotovary z tohoto materiálu se získávají lisováním mikročástic wolframu a molybdenu do požadovaného tvaru, slinováním zhutněné hmoty a následným zavedením roztaveného niklu do struktury.

Procentuální složení WNi3Mo2

W Ni Mo nečistoty
95 2,9-3,1 1,9-2,1 až 0,1 %

aplikace

Výroba složitých tvarových polotovarů se zakřivenými plochami: části válců, pouzdra, rotory gyroskopů, setrvačné hmoty, erozi odolné elektrody, nálevky pro tvarované nálože, biologická ochrana proti pronikajícímu záření.

Poskytovatel

Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi slitinu wolframu, niklu, molybdenu, cena je v tomto segmentu válcovaných výrobků optimální. Plný soulad s mezinárodními standardy kvality. Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi slitinu wolframu, niklu, molybdenu ze specializovaných skladů Evek GmbH s dodáním do jakéhokoli města.

Kupte, příznivá cena

Nabízíme ke koupi slitinu wolframu, niklu, molybdenu, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality. Evek GmbH je ziskový dodavatel. Včasné doručení zajišťují zastoupení ve městech východní Evropy.