Hořčíková síťovina

Technické specifikace

Lehký kov hořčíku má stříbřitě bílou barvu a za normálních podmínek na vzduchu neoxiduje. V čisté formě se kov používá jen zřídka (jde o tavitelný, vysoce hořlavý kov), ale jeho slitiny si získaly zaslouženou oblibu. Hořčík jako přídavná složka tedy zlepšuje vlastnosti všech slitin - zvyšuje měrnou pevnost a usnadňuje technologické zpracování. Hořčík se nejčastěji používá ve slitině s hliníkem.

Poskytovatel

Nabízíme ke koupi hořčíkové tkané pletivo za přijatelnou cenu ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do jakéhokoli města. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Včasné doručení zajišťují zastoupení ve městech východní Evropy.

Velikost buňky, mm Průměr drátu, mm Přípustná chyba na straně buňky, %
0,4 0,15 +/- 9
1,0 0,25 +/- 9
1.2 0,3 +/- 9
2,0 0,33 +/- 10
2.5 0,36 +/- 10

aplikace

Přístrojové vybavení, lékařství, filtrace paliv a maziv a toxických látek,

Úložný prostor

Skladují se ve speciálních obalech, v krytých skladech nebo pod přístřeškem, kde je zajištěna dostatečná ochrana proti mechanickému a jinému poškození.

Kupte, příznivá cena

Dodavatel Evek GmbH nabízí magnéziové tkané pletivo, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Kupte si magnesiovou tkaninu: ještě dnes. Evek GmbH je ziskovým dodavatelem v segmentu moderních válcovaných kovových výrobků.