Plech, kruh, drát KhN45MVTYuBR - EP718

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
KhN45MVTYuBR EP718 Dodávka ze skladu, skladem

obecné charakteristiky

Třída oceli KhN45MVTYuBR-id je jednou z nejběžnějších nerezových ocelí na trhu. Je široce používán moderním průmyslem. Nejžádanějším výrobkem je potrubí, které vydrží t ° více než 1000 °C ve vysokoteplotních instalacích. Pečlivě vybrané prvky ve svém složení přispívají ke zlepšení chemických a fyzikálních vlastností. Základem slitiny je chrom a nikl Vliv chromu na vlastnosti slitiny se zřetelně projeví při jeho obsahu alespoň 15 %. Podle požadavků GOST obsahuje ocel této třídy chrom v rozmezí 15–23%. Více než 24% obsah chrómu ve slitině přestává „vykonávat užitečnou práci“ a vyrobitelnost slitiny se snižuje. Ocel obsahuje ve svém složení 45% niklu a přísady legujících prvků.

legování

Kromě chrómu a niklu obsahuje ocel KhN45MVTYuBR-id uhlík, síru, fosfor, měď, titan, hliník, niob, cer atd. Legování je nezbytné pro zlepšení technologických vlastností výrobků: tepelná odolnost a tepelná odolnost, schopnost odolávat agresivnímu prostředí. Nadměrné legování zvyšuje cenu slitiny, takže musí být provedeno ekonomicky: kov musí být technologický a výkon musí splňovat určitou úroveň. Žáruvzdorná a žáruvzdorná ocel KhN45MVTYuBR-id je ztělesněním optimální rovnováhy ceny a kvality.

Výrobní

Ocel KhN45MVTYuBR-id se taví v otevřené obloukové peci. Trubky jsou válcovány při počáteční teplotě 1180 °C a 900 °C na konci zpracování. Po deformaci ocel chladne. Podle prvního režimu probíhá chlazení na vzduchu, ve vodě nebo oleji a podle druhého režimu probíhá chlazení pomocí vody s dalším držením produktu po dobu cca 4-5 hodin. Svařování se provádí elektrodami typu TsT-19.

Kruh je vyroben metodou válcování za tepla o průměru 5–270 mm, ale většina výrobců překračuje limity normy, pokud existuje odpovídající požadavek zákazníka. Pevnostní kruh může být: vysoká, zvýšená a standardní pevnost. Oválnost kružnice nesmí být vyšší než 50 % součtu sklonu okraje podél průměru kruhu.

Zásobování

Všechny prezentované produkty značky XN45MVTYuBR-id jsou certifikovány. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení, maximální procento nečistot; mechanické vlastnosti výrobku. Zajistíme velkoobchodní prodej jakýchkoli polotovarů pro velkosériovou výrobu. Nabízíme také optimální podmínky pro maloobchodní kupující. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za nejlepší cenu

Webové stránky Evek GmbH odrážejí nejaktuálnější informace o akvizici slitin železa a niklu k dnešnímu dni. Zkušení manažeři, kteří jsou vždy v kontaktu, jsou připraveni poskytnout vysoce kvalifikované poradenství v jakýchkoli aktuálních problémech. Prodáváme polotovary ze vzácných a neželezných výrobků za konkurenceschopnou cenu. Produkty jsou vyráběny na nejmodernějších zařízeních a splňují požadavky mezinárodních norem kvality. Stálým zákazníkům je poskytován systém slev.