Hliníková mosaz

Technické specifikace

Hliníková měď – tato slitina je dnes oblíbená zejména pro svou vynikající zpracovatelnost a vysokou odolnost proti korozi. Hliníkové mosazi obvykle obsahují 2-5 % hliníku. Mikrostruktura se skládá z tuhého roztoku alfa fáze obohaceného o příměsi. Slitina se kromě mimořádné odolnosti proti korozi vyznačuje pevností, dobrými odlévacími a plastickými vlastnostmi.

aplikace

Výroba námořních zařízení, čerpadel na důlní vodu, dílů plynových zařízení, designových výrobků. Z hliníkové mosazi se vyrábí: lodní zařízení, pouzdra, ozubená kola, háky a koše na marinádu, lopatky míchadel, kabelové konektory, kování elektrického vedení, náboje vrtulí, lopatky a podobně.

Poskytovatel

Nabízíme výkup hliníkové mosazi ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do kteréhokoliv města. Plný soulad s mezinárodními standardy kvality. Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi hliník mosaz, cena je v tomto segmentu válcovaných výrobků optimální.

Kupte, výhodná cena

Nabízíme mosaz hliník mosaz, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí vícenákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. V segmentu neželezných slitin je Evek GmbH ziskovým dodavatelem.