Letecká slitina

Technické specifikace

Hliníková tvářená slitina, má vysokou tažnost, uspokojivou odolnost proti korozi. Používá se k výrobě tvarově složitých dílů střední pevnosti, zejména kovaných a lisovaných. Praktická aplikace slitin tohoto typu byla umožněna po objevu efektu umělého stárnutí slitin Al-Mg-Si a objevu efektu tepelného tvrzení v důsledku uvolňování Mg2Si .

Procentuální složení

Al Fe Si Mn Cu mg Zn nečistoty
základ ≤0,5 0,5-1,2 1 - 1,5 0,2-0,6 0,15-0,35 ≤0,1 ≤0,1

Místo manganu může slitina obsahovat chrom ve stejném množství.

Mechanické vlastnosti (teplota 20°C)

sv - Krátkodobá mez pevnosti: 350 MPa.

d5 - Prodloužení při přetržení: 12 %.

aplikace

Výroba listů vrtulníků, profilů a plášťů draků, kovaných dílů motorů. V případech, kdy jsou zvýšené požadavky na odolnost proti korozi, se obsah mědi snižuje na 0,1 %.

Poskytovatel

Nabízíme nákup letectví za přijatelnou cenu ze specializovaných skladů dodavatele s dodáním do jakéhokoli města. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. Evek GmbH nabízí letectví, cena je v tomto segmentu pronájmu optimální. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů.

Kupte, příznivá cena

Dodavatel Evek GmbH nabízí neželezné válcované výrobky, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Nejlepší je koupit dnes letectví. V segmentu neželezných ocelí je Evek GmbH ziskovým dodavatelem.