Vzácné kovy k zapůjčení

Koupit vzácné kovy k pronájmu: cena od společnosti Evek GmbH

Válcovaný kov

Jedná se o kovové výrobky z černého nebo neželezného kovu, které jsou válcovány a zpracovávány za studena / za tepla na speciálních strojích. Použitým materiálem může být litina, ocel, titan, měď, bronz, hliník atd. Existuje také mnoho poddruhů: trubka, tvarovka, profil, plech.

Relevantnost

Jakýkoli válcovaný kov, včetně vzácných kovů, lze zakoupit za nejdostupnější cenu. Válcovaný kov výrazně usnadňuje jakoukoli konstrukční, designovou a dekorativní práci. Tento materiál je cenově nejdostupnější a nejpraktičtější pro použití díky jeho četným konstrukčním výhodám.

Sortiment

Kvalitní válcovaný kov má jednoduchý průřez: kulatý, čtvercový, šestihranný. Tvarové výrobky se vyznačují tím, že jejich průřez je složitější: tvar T, H nebo jiné. Plechové výrobky jsou válcované plechy různých tlouštěk a formátů, dodávané v rolích nebo arších. Nejčastěji používaným typem pronájmu je vlnitá lepenka . Používá se pro vnitřní nebo vnější dekoraci kovových konstrukcí. Četné trubky různých velikostí jsou trubkové kovové, které se dělí na svařované a bezešvé. Často se používá tzv. dekorativní válcovaný kov - lité díly nebo prvky, které se zdobí a používají k dekoraci. Velkou oblibu si získaly při výrobě architektonických prvků. Podle formátu lze pronájem rozdělit na velký, střední a malý - podle rozsahu využití. Taková rozmanitost umožňuje spotřebiteli najít a vybrat nejlepší možnost pro produkty.

Typ povrchové úpravy:

- leštěné;

-zrcadlo;

-kalibrované;

- matný.

aplikace

Válcovaný kov se používá k výrobě upevňovacích prvků, konstrukcí oplocení, výztuže, ve výrobě motorů - hřídele, ozubená kola, pružiny, v kovoobrábění - na výrobu nástrojů. Válcovaný plech se používá pro opláštění lodí, letadel, raket, plochých částí turbín, tepelnou ochranu tepelných pecí a jaderných reaktorů. Dnes technologie válcovaného kovu šla daleko dopředu, používá se nejnovější vývoj. Válcovaný kov našel své uplatnění téměř ve všech průmyslových odvětvích – v průmyslu zpracování ropy, zemědělských strojů, lékařství a každodenního života. Tento materiál je nezbytný pro vytvoření běžné lednice, sporáku, nádobí.

Nakupujte za nejlepší cenu

Evek GmbH disponuje širokým sortimentem válcovaných kovových výrobků standardních i nestandardních parametrů. Naše kanceláře se nacházejí. Nakupovat můžete, aniž byste opustili kancelář, například přes internet prostřednictvím webových stránek společnosti. Pro nákup stačí zadat objednávku a kliknout na tlačítko "koupit". V případě potřeby vám naši manažeři mohou poradit s aktuálními problémy. Poskytnou všechny potřebné informace týkající se produktů, cenového rozpětí, podmínek prodeje. Dodací lhůty pro objednávky jsou minimální. Při hromadném odběru jsou poskytovány slevy.