Kolo 49KF - Permendur 2v

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
49 KF Dodávka ze skladu, skladem

Technické specifikace

Alloy 49KF je vyrobena z magneticky měkkého materiálu. To poskytuje rychlou magnetickou saturaci, příjem i v polích s nízkou intenzitou a vysokou saturací indukce. Curieův hrot, pro materiál 950 °C.

Fe C Si Mn Ni S P PROTI co
47,01 - 50,7 ≤0,05 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,5 ≤0,02 ≤0,02 1,3 - 1,8 48 - 50

Díky legování manganem, chromem, niklem, vanadem, kobaltem má slitina jedinečné fyzikální a chemické vlastnosti. Patří do skupiny měkkých magnetických materiálů, což vysvětluje jeho rychlé magnetické nasycení. Slitina má vysokou úroveň magnetostrikční schopnosti.

aplikace

Výroba elektrotechniky, měřicí techniky, výpočetní techniky, dalších vysoce přesných přístrojů. Výroba moderních transformátorů celkových rozměrů různých typů. Další oblastí použití je přesná přístrojová technika, stavba obráběcích strojů, výroba televizních zařízení a magnetických potrubí pracujících v agresivních podmínkách, citlivé antény a laserová zařízení. Podobný materiál potřebuje i metrologická sféra.

Vlastnosti svařování

Kov při svařování nevyžaduje speciální předběžnou přípravu, i když samotný proces musí splňovat určité technické podmínky. Je třeba upozornit, že je nutné předehřát povrch dílů na 100–120°C a následně provést finální tepelnou úpravu švů.

Kupte kruh 49KF, cena od dodavatele

Kruh 49KF je možné zakoupit u dodavatele Evek GmbH velkoobchodně nebo maloobchodně. Stránka odráží cenu a rozsah produktů k dnešnímu dni. Všechny produkty byly certifikovány a splňují nejvyšší požadavky. Vynikající kvalita produktu a rozumná cena - tvář dodavatele Evek GmbH. Stálí zákazníci si mohou kolo zakoupit pomocí slevového systému od Evek GmbH. Dodávky se uskutečňují.