Plech 49KF - Permendur 2V

Kupte si plech ze slitiny 49KF za dostupnou cenu od dodavatele Evek GmbH

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
49 KF Dodávka ze skladu, skladem

Technické specifikace

Slitina je legována manganem, chromem, niklem, vanadem, kobaltem. Díky speciálnímu složení má slitina jedinečné fyzikální a chemické vlastnosti. Patří do skupiny měkkých magnetických materiálů, což vysvětluje jeho rychlé magnetické nasycení. Slitina má vysokou úroveň magnetostrikční schopnosti.

Fe C Si Mn Ni S P PROTI co
47,01 - 50,7 ≤0,05 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,5 ≤0,02 ≤0,02 1,3 - 1,8 48 - 50

aplikace

Výroba elektrotechniky, měřicí techniky, výpočetní techniky, dalších vysoce přesných přístrojů. Výroba moderních transformátorů celkových rozměrů různých typů. Další oblastí použití je přesná přístrojová technika, stavba obráběcích strojů, výroba televizních zařízení a magnetických potrubí pracujících v agresivních podmínkách. Plechy z této slitiny vyžadují i výrobci vyrábějící citlivé antény a laserová zařízení. Podobný materiál potřebuje i metrologická sféra.

Vlastnosti svařování

Kov při svařování nevyžaduje speciální předběžnou přípravu, i když samotný proces musí splňovat určité technické podmínky. Je třeba upozornit, že je nutné předehřát povrch dílů na 100–120°C a následně provést finální tepelnou úpravu švů.

Prodám list 49KF, dodavatelská cena

Můžete si koupit plech 49KF od společnosti Evek GmbH velkoobchodně nebo maloobchodně. Stránka odráží cenu a rozsah produktů k dnešnímu dni. Všechny produkty byly certifikovány a splňují nejvyšší požadavky. Vynikající kvalita produktu a rozumná cena - tvář dodavatele Evek GmbH. Stálí zákazníci si mohou zakoupit arch pomocí slevového systému Evek GmbH. Dodávky se uskutečňují.