List, páska Inconel 792®

Kupujte, dodavateli

Můžete si koupit List, páska Inconel 792 od společnosti Evek GmbH za přijatelnou cenu. Cena pronájmu je tvořena na základě evropských výrobních standardů. List, pásku Inconel 792 můžete zakoupit za dostupnou cenu velkoobchodně nebo maloobchodně. Stálí zákazníci mohou využít slevový systém od Evek GmbH.

Technické specifikace

Vynikající kombinace pevnosti v tahu a odolnosti proti korozi. Slitina si zachovává výjimečné mechanické vlastnosti až do 1800 °F (982 °C). Odolnost proti oxidaci až do 2000 °F (1093 °C) překonává speciální superslitiny. Vylepšená odolnost vůči sulfidování až do 1800 °F (982 °C). Odolný vůči sirovodíku a oxidu siřičitému až do 1800 °F (982 °C).

Používání

Výroba rotorů, těsnících prvků, lopatek turbín, žáruvzdorných trubek, dílů trysek. Ceny se mohou lišit v závislosti na složitosti detailů.

Mechanická obnova

Sklon k lepení. Hluboké, ale pomalé řezání se provádí pomocí nástrojů na bázi karbidových ocelí.

Svařování

Špatně se svařuje kvůli praskání a mikrostrukturální separaci legujících prvků.

Dodání, cena

Všechny nabízené produkty jsou certifikované. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení a uvádí maximální procento nečistot. Dodavatel Evek GmbH dodává plech, pásku Inconel 792 ve standardních i nestandardních velikostech za přijatelnou cenu v co nejkratším čase. Cena odpovídá vysoké kvalitě výrobků.