List, páska incotest®

Kupte si plech, páska incotest za výhodnou cenu od společnosti Evek GmbH

Dodání, cena

Všechny nabízené produkty jsou certifikované. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení a uvádí maximální procento nečistot. Dodavatel Evek GmbH dodává arch, incotestovou pásku standardních i nestandardních rozměrů za přijatelnou cenu v co nejkratším čase. Cena listu, incotestové pásky odpovídá vysoké kvalitě výrobku.

Chemické složení

Slitina železo-chrom-nikl. Nikl dodává slitině tažnost a odolnost proti korozi. Chrom zvyšuje tvrdost, odolnost proti korozi. Přídavek molybdenu dodává slitině zvýšenou odolnost proti důlkové a štěrbinové korozi v chloridových médiích. Přítomnost uhlíku v rozsahu od 0,01 do 0,08 % poskytuje vyšší pevnost při zvýšených teplotách.

Výhody

Slitina je žáruvzdorná a zachovává si své mechanické vlastnosti i při vysokých teplotách. Vynikající odolnost v redukčních a oxidačních prostředích proti praskání korozí pod napětím a lokalizované důlkové a štěrbinové korozi. Maximální odolnost je prokázána proti působení kyseliny sírové a fosforečné.

Používání

Používá se v chemickém průmyslu, zařízení pro kontrolu znečištění pro ropovody a plynovody. Používá se v zařízeních pro moření, zpracování jaderného paliva, výrobu kyselin a podobná zařízení.

Kupujte, dodavateli

Chromniklové válcované výrobky od dodavatele Evek GmbH můžete zakoupit za přijatelnou cenu. Cena listu, pásky je tvořena na základě evropských výrobních norem. List, pásku incotest můžete zakoupit za dostupnou cenu velkoobchodně nebo maloobchodně. Stálí zákazníci mohou využít slevový systém dodavatele Evek GmbH.