Kruh, tyč, drát Invar 36® - 1.3912

Koupit kruh, tyč, drát Invar 36: cena od společnosti Evek GmbH

Technické specifikace

Složení slitiny Invar 36 je jedním z nejoptimálnějších mezi podobnými materiály z hlediska koeficientu tepelné roztažnosti. Železo je hlavní složkou materiálu. Složení válcovaných výrobků zahrnuje nikl 35 - 37%.

Procentuální složení Invar 36® je 1,3912

Fe C Si Mn Ni S P Cr Mo PROTI Al Cu
základ ≤0,05 ≤0,3 0,3 - 0,6 35–37 ≤0,015 ≤0,015 ≤ 0,15 ≤0,1 ≤0,1 ≤0,1 ≤0,1

Kvalita kruhu, tyče, drátu Invar 36 odpovídá evropským standardům výroby. Tím je zajištěna stálost rozměrů válcovaných výrobků v rozsahu kolísání klimatických teplot.

aplikace

Kruh, tyč, drát z této slitiny se používá v přesné instrumentaci. Kruh, tyč, drát se hodí k výrobě délkového kuponu, k výrobě hodinářských dílů. Výroba dílů pro barograf a výškoměr a také nosné konstrukce laseru. Výroba ultrazvukových zařízení, hodinových pružin a dalších dílů, které vyžadují dobrou elasticitu bez ohledu na teplotu. Výroba termobimetalů TB138/80 (TB1423), které se používají v přístrojové technice pro výrobu teplotně citlivých prvků ...

Zásobování

Dodavatel přesných slitin představuje certifikované výrobky. Technická dokumentace obsahuje veškeré údaje týkající se chemického složení, procenta nečistot, mechanických vlastností přesných plechů. U nás můžete zakoupit jakoukoliv přesnou slitinu za adekvátní cenu. S kvalitou a cenou přesných slitin budete spokojeni. Pro velkoodběratele nabízíme přesné slitiny se slevou.

Osvědčení

Všechny produkty naší společnosti byly certifikovány. Technická dokumentace obsahuje údaje o složení, mechanické kvalitě a obsahu nečistot.

Nákup, dodavatelská cena

Přesné kolo, tyč, drát Invar 36® od dodavatele Evek GmbH lze zakoupit velkoobchodně nebo maloobchodně. Stránka odráží cenu a rozsah produktů k dnešnímu dni. Vynikající kvalita produktu a rozumná cena - tvář dodavatele Evek GmbH. Stálí zákazníci mohou nakupovat přesnou ocel pomocí slevového systému od Evek GmbH. Dodávky se uskutečňují.