Kruh, drát, trubka nikl 200 - 2,4066

Koupit kruh, trubky, drát nikl 200: cena od společnosti Evek GmbH

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
2.4060 N02233 N02200 Dodávka ze skladu, skladem

Nákup, dodavatelská cena

Přesný kotouč, trubka, nikl 200 drát od dodavatele Evek GmbH lze zakoupit velkoobchodně nebo maloobchodně. Stránka odráží cenu a rozsah produktů k dnešnímu dni. Vynikající kvalita produktu a rozumná cena - tvář dodavatele Evek GmbH. Stálí zákazníci si mohou zakoupit přesný kotouč, trubku, nikl 200 drát pomocí slevového systému slev od Evek GmbH. Dodávky se uskutečňují.

Procento niklu 200

Složení tohoto materiálu je devadesát devět procent niklu a také v malých množstvích složení slitiny zahrnuje železo, měď, síru, křemík.

Ni Fe Cu C Mn S Si
99,0 min 0,4 max 0,25 max ≤ 0,15 0,35 max ≤ 0,01 ≤ 0,35

Dodavatel kruhu, trubek, drátu Nickel 200 nabízí ke koupi vysoce kvalitní certifikované výrobky za výhodnou cenu.

Technické specifikace

Slitina se získává přetavením niklového odpadu. Všechny produkty jsou vyráběny v souladu s požadavky GOST, které zaručují nejvyšší úroveň kvality. Ingoty se odlévají z niklu 200, vyválcují se desky, pásy, tyče, katodové plechy a drát. Hlavní sférou spotřeby takového polotovaru je chemický průmysl, výzkumné ústavy, laboratoře fyziky, chemie, celulózo-papírenský průmysl.

Osvědčení

Všechny produkty naší společnosti byly certifikovány. Technická dokumentace obsahuje údaje o složení, mechanické kvalitě a obsahu nečistot.

Zásobování

Dodavatel přesných slitin představuje certifikované výrobky. Technická dokumentace obsahuje veškeré údaje týkající se chemického složení, procenta nečistot, mechanických vlastností přesných plechů. U nás můžete zakoupit jakoukoliv přesnou slitinu za adekvátní cenu. S kvalitou a cenou přesných slitin budete spokojeni. Pro velkoodběratele nabízíme přesné slitiny se slevou.