Drát, kruh, lišta 50N - slitina 50

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
50N EI467 1.3922 K94840 NiFe50 Dodávka ze skladu, skladem

obecné charakteristiky

Legovaná žáruvzdorná uhlíková slitina 50N je obohacena o tuhý roztok niklu: 49 - 50,5% Ni, zbytek tvoří železo legované chromem, mědí, kobaltem. Tavené v indukční peci pod ochranou neutrálního plynu. Malá magnetostrikce určuje rozsah této slitiny ve vysoce přesných mechanických zařízeních, průmyslových senzorech pracujících ve střídavém magnetickém poli. Dlouhé výrobky jsou obvykle dodávány ve svitcích (s výjimkou tyčí). Tato speciální ocel patří do kategorie konstrukčních ocelí, které se používají při výrobě elektrotechnických, pojistných mechanismů pracujících v náročných agresivních podmínkách.

Procentuální složení GOST 10 994−74.

Slitina C Ti Cu Ni Cr Mn P S Si Fe
Slitina 50N ≤0,03 --- ≤0,2 49-50,5 --- 0,3-0,6,2 ≤0,02 ≤0,02 0,15-0,3 základ

aplikace

Drát, kruh, tyč z takové oceli jsou nerezové výrobky. Drát lze použít při svařování niklových ocelí. Kroužek našel široké uplatnění v elektrotechnice, chemickém, hutním a textilním průmyslu. Jednou z modifikací kruhu je tyč s pevnou délkou a malým průřezem. Drát, kruh, tyč z oceli třídy 50N patří mezi nejoblíbenější válcované výrobky. Jsou široce používány pro části magnetických obvodů pracujících při vysokých hodnotách indukce s nevýznamným předpětím, při konstrukci vysokoteplotních instalací provozovaných po dlouhou dobu při t ° až 900 ° C. Výše začíná proces aktivní tvorby vodního kamene. Další oblastí použití oceli 50N je výroba pružin, kotoučů schopných provozu při teplotách pod 650°C. Takovou ocel je poměrně obtížné svařovat, proto se za účelem zpevnění švu provádí konečné žíhání a tepelné zpracování.

Zásobování

Všechny produkty značky 50H jsou certifikovány. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení, maximální procento nečistot; mechanické vlastnosti výrobku. Můžeme velkoobchodně provádět různé polotovary pro velkosériovou výrobu. Nabízíme také dobré podmínky pro maloobchodní kupující. S úrovní služeb a efektivitou služeb budete spokojeni.

Nakupujte za výhodnou cenu

Evek GmbH má neomezený sortiment slitin železa a niklu nejvyšší kvality. Nabízíme speciální slitiny za nejlepší cenu. Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte prosím nejbližší kancelář. Kvalifikovaní specialisté poskytnou všechny potřebné informace týkající se produktů, cenového rozpětí, podmínek prodeje. Cena zboží závisí na parametrech produktů a dodatečných dodacích podmínkách.